×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Open'er Festival wznowiony po ewakuacji. Czy będzie zwrot za bilety z 1 lipca?
Z powodu złych warunków pogodowych na Open'er Festival 2022 w Gdyni konieczna była ewakuacja i odwołanie części koncertów. Fot. Open'er Festival/Facebook

Open'er Festival wznowiony po ewakuacji. Czy będzie zwrot za bilety z 1 lipca?

Autor: KG/horecatrends Data: 02 lipca 2022 11:40 | Aktualizacja: 02 lipca 2022 11:41

Organizatorzy Open'er Festival 2022 w Gdyni po tymczasowej ewakuacji wznowili koncerty, ale część z nich nie odbyło się. W związku z tym, wszystkie osoby, które kupiły bilety jednodniowe na 1 lipca, karnety weekendowe oraz karnety 4-dniowe otrzymają voucher.

W piątek (1 lipca) o godz. 22.22 pojawił się komunikat na profilu Open'er Festival 2022 na Facebook o wznowieniu imprezy.

''Tymczasowa ewakuacja zakończona. Wznowienie festiwalu nastąpi o godzinie 22:30''. Zapewnili też, że Martin Garrix wystąpi na Open'erze. 

O godz. 22.40 organizatorzy festiwalu poinformowali o kolejnych zmianach w programie.

''Z powodu złych warunków pogodowych koncerty Dua Lipy, Megan The Stallion oraz koncerty Tent Stage nie odbędą się''.

Voucher za 1 lipca ważny 3 lata...

Organizatorzy festiwalu poinformowali na social mediach Open'er Festival, że w związku z bardzo trudną i niebezpieczną sytuacją pogodową, tymczasową ewakuacją, odwołaną częścią koncertów i zmianami w programie w dniu 1 lipca, wszystkie osoby, które kupiły bilety jednodniowe na 1 lipca, karnety weekendowe oraz karnety 4-dniowe otrzymają voucher, który będą mogli wykorzystać w ciągu najbliższych 3 lat do zakupu biletów na Open’era. 

...albo bilet jednodniowy na sobotę, 2 lipca

Istnieje również druga możliwość (zamiast vouchera) - zamiana biletu jednodniowego z 1 lipca na bilet jednodniowy na sobotę, 2 lipca. Osoby, które posiadają opaskę na ręku i bilet na 1 lipca lub niezeskanowany bilet na 1 lipca mogą wziąć udział w festiwalu w sobotę. W tym celu należy przyjść dziś (2 lipca) do punktów wymiany biletów na opaski na terenie festiwalu, zlokalizowanych przy wejściu głównym lub wejściu od strony Kosakowa.

Piątek, 1 lipca to trzeci dzień Open'er Festival 2022 w Gdyni. Koncerty zostały przerwane po godz. 19. Na na terenie festiwalu na telebimach podawano komunikaty o ewakuacji z lotniska w Babich Dołach. Powodem była burza. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz