×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Rekordowa liczba zakażeń; dochodzimy do szczytu IV fali pandemii
Mamy dzisiaj rekordową liczbę nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 – przekazał w środę wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. / fot. unsplash

Rekordowa liczba zakażeń; dochodzimy do szczytu IV fali pandemii

Autor: PAP Data: 24 listopada 2021 11:13

Mamy dzisiaj rekordową liczbę nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 – przekazał w środę w rozmowie z Interią wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Dochodzimy do szczytu czwartej fali – dodał.

"To nie jest dobra wiadomość, ale mamy dzisiaj rekordową liczbę nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2" - powiedział wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Dodał, że to więcej niż notowane w środę w ubiegłym tygodniu 24 tys. nowych infekcji.

Dochodzimy do szczytu czwartej fali pandemii

"Wzrosty tydzień do tygodnia wyhamowały. Z naszych obserwacji wynika, że dochodzimy do szczytu czwartej fali" - podkreślił wiceminister zdrowia.

Jak wskazał, ubiegłej doby wykonano rekordową liczbę testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 - 107 tys.

We wtorek Ministerstwo Zdrowia informowało o 19 936 nowych zakażeniach koronawirusem. Zmarło 398 osób z COVID-19. 

Czytaj również: Od 1 grudnia wrócą obostrzenia w restauracjach?

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz