×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Rozmowy przy stole HER Impact x Restaurant Week po raz ostatni
7 października odbędzie się ostatnia kolacja z cyklu “Rozmowy przy stole HER Impact x Restaurant Week”. / fot. materiały prasowe

Rozmowy przy stole HER Impact x Restaurant Week po raz ostatni

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 01 października 2021 12:23

7 października odbędzie się ostatnia kolacja z cyklu “Rozmowy przy stole HER Impact x Restaurant Week”. Projekt organizowany przez Restaurant Club we współpracy z HER Impact - platformą wspierającą kobiety w rozwoju.

“Rozmowy przy stole HER Impact x Restaurant Week” to seria kolacji z ekspertkami oraz przedstawicielkami HER Impact oraz Restaurant Club. Spotkanie 7 października będzie ostatnim z cyklu i odbędzie się pod hasłem “Mindfulness”. O tym na czym polega trening uważności, jak opanować stres i zadbać o swój dobrostan opowiedzą Karolina Erdman, założycielka Yoga Beat Studio i metody treningowej Yoga Beat, ekspertka HerImpact.co oraz Renata Marcinowska, Happiness & Relations Manager Restaurant Week. Spotkanie odbędzie się w ramach Restaurant Club w  restauracji InAzia o godzinie 19:00. Na Gości czeka pięciodaniowe menu degustacyjne w wersji mięsnej i wege przygotowane przez Chefa Marcina Sasina.

HER Impact x Restaurant Week

Program cotygodniowych warsztatów powstał z myślą o kobietach, które pragną zmian, ale potrzebują pomocy w realizacji celu.

- Wierzymy, że bezpośrednie spotkania z ekspertami biznesu dostarczą Gościom nie tylko niezbędnej, merytorycznej wiedzy, ale i dodadzą energii oraz odwagi do działania. To też doskonała szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych, na nieformalnym, restauracyjnym gruncie, które mogą zaowocować dobrą współpracą w przyszłości - zachęca Ewa Pawella, Marketing Director Restaurant Club.

Podczas kolacji Goście otrzymują konkretne wskazówki od przedsiębiorców, którzy często mają świeże spojrzenie na biznes. Dotychczas wśród prowadzących pojawili się m.in. Magdalena Linke-Koszek, Founder and CEO Herimpact.co; Maciej Żakowski, CO-Founder Restaurant Week Polska; Karolina Cwalina-Stępniak, Co-Founder & Chief Business Officer HerImpact.co, Magda Bulera konsultantka biznesowa, mentorka personal brandingu czy Ewa Pawella, Marketing Director Restaurant Week Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz