×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
To będzie już 25. sezon Kuchennych Rewolucji. Pierwszy odcinek 1 września
Magda Gessler podczas nagrywania Kuchennych Rewolucji w Elblągu. Fot. Magda Gessler/Facebook

To będzie już 25. sezon Kuchennych Rewolucji. Pierwszy odcinek 1 września

Autor: KG/horecatrends Data: 21 sierpnia 2022 15:25

Po raz 25. Magda Gessler wyruszy w Polskę, by pomóc upadającym lokalom gastronomicznym. W jubileuszowym sezonie restauratorka odwiedzi m.in. Barlinek, Chorzów i Puławy. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 1 września.

Po raz pierwszy w historii programu na kulinarnej mapie rewolucji znajdą się też Kępno, Kamionki i Zakręt, gdzie Magda Gessler zmierzy się z kuchnią gruzińską.

Pierwszy odcinek jubileuszowej 25. serii programu ''Kuchenne Rewolucje'' zostanie wyemitowany w czwartek 1 września o godz. 21.35 na TVN. Pierwsza z rewolucji odbędzie się w Czechowicach-Dziedzicach.

''W tym przemysłowym regionie, o krok od ruchliwej drogi łączącej Tychy z Bielskiem-Białą, swój lokal otworzył Krystian. Postawił na kuchnię włoską, choć z mylącą nazwą… „Irlandia”. Lokal świeci pustkami i przynosi same straty. Z tego powodu Krystian nadal prowadzi swój biznes za granicą, by mieć z czego dokładać do restauracji w Polsce. Na co dzień lokalem zarządza jego narzeczona Klaudia i sama przyznaje, że nie najlepiej jej to wychodzi, a młody zespół zupełnie się jej nie słucha. I tak w położonej w Polsce „Irlandii”, serwującej włoskie dania, brakuje niemal wszystkiego - logiki, sprawnego zarządzania, rozsądnego planu, a nade wszystko gości'' - czytamy w materiałach na temat nowego sezonu programu.

''Kuchenne Rewolucje'' nadawane są od 2010 r. Od początku istnienia programu jego prowadzącą jest Magda Gessler, restauratorka i jurorka programów kulinarnych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz