×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Anna Lewandowska poszukuje CEO do swojej firmy Foods by Ann
Anna Lewandowska poszukuje CEO do swojej firmy Foods by Ann. / fot. Facebook/FoodsByAnn

Anna Lewandowska poszukuje CEO do swojej firmy Foods by Ann

Autor: portalspozywczy.pl Data: 10 kwietnia 2022 09:55

- Kojarzycie „kulki mocy”? - pyta w mediach społecznościowych Anna Lewandowska i ogłasza, że poszukuje CEO do swojej firmy Foods by Ann.

Co będzie należeć do zadań wybranej osoby? M.in. kreowanie i realizacja strategii biznesowej i odpowiedzialność za funkcjonowanie firmy. Definiowanie oraz realizacja wizji i misji firmy przy ścisłej współpracy z Radą nadzorczą i właścicielami firmy. Oczywiście do obowiązków kandydata należeć będą także zarządzanie zespołem, podejmowanie kluczowych decyzji, planowanie strategiczne finansów, działań marketingowych, sprzedażowych, inwestycyjnych czy analiza konkurencji i rynku. Słowem wszystko, żeby osiągać jak najlepsze wyniki i rozwijać firmę.

Jaki powinien być idealny kandydat lub kandydatka?

Jakie wymagania powinien spełniać wymarzony kandydat? To m.in. wykształcenie wyższe. min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG i doświadczenie w firmach w trakcie zmian. Taka osoba musi też być dobrym menedżerem, zmotywowanym, komunikatywnym i mającym doświadczenie w zarządzaniu firmą działającą w nowoczesnych i tradycyjnych kanałach sprzedaży.

Jakie są warunki zatrudnienia u Anny Lewandowskiej?

Kiedy już znana influencerka znajdzie odpowiedniego menedżera zaoferuje mu: „Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, dostarczającą wiele satysfakcji zawodowej; Realny wpływ na biznes poprzez samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji; Praktyczną możliwość kształtowania przyszłości firmy oraz jej sukcesów; Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną umowę (umowa o pracę lub B2B); Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system wynagrodzeń”.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz