Partnerzy portalu
Godzina policyjna i ograniczenia przemieszczania dla niezaszczepionych? prof. Miłosz Parczewski proponuje godzinę policyjną i ograniczenia przemieszczania dla niezaszczepionych; fot. shutterstock

Godzina policyjna i ograniczenia przemieszczania dla niezaszczepionych?

Autor: rynekzdrowia.pl Data: 14 maja 2021 15:47

Wprowadzenie godziny policyjnej lub zakazu przemieszczania się między województwami dla niezaszczepionych proponuje prof. Miłosz Parczewski, lekarz naczelny ds. COVID-19 w szpitalu wojewódzkim w Szczecinie.

Prof. Miłosz Parczewski proponuje  wprowadzeniem godziny policyjnej lub zakazu przemieszczania się między województwami dla niezaszczepionych.

Jak przekonuje w piątkowej rozmowie z Radiem Zet, osobom, które nie chcą się szczepić, "nie można dać szansy na zakażanie innych".

Nie można nikogo siłą ani przepisami zmusić do szczepienia się przeciwko COVID-19, ale można sprawić, żeby taka osoba sama zdecydowała, że się zaszczepi.

W ocenie prof. Parczewskiego, takim rozwiązaniem "mogłoby być np. wprowadzenie godziny policyjnej dla niezaszczepionych lub zakazu przemieszczania się między województwami" - czytamy na portalu Radia Zet.

Więcej na rynekzdrowia.pl.

Franczyza

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz