×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
IKEA wycofuje partię kultowych klopsików. Przez zanieczyszczenie plastikiem
IKEA wycofuje partię mrożonek zanieczyszczoną plastikiem/fot. materiały prasowe

IKEA wycofuje partię kultowych klopsików. Przez zanieczyszczenie plastikiem

Autor: MB Data: 15 lutego 2022 15:39

IKEA wycofuje partię mrożonych klopsików warzywnych HUVUDROLL 1000 g. Wszystko to z powodu ryzyka obecności plastikowych elementów w produkcie.

IKEA wycofuje mrożone klopsiki

IKEA prosi wszystkich klientów, którzy kupili mrożone klopsiki warzywne HUVUDROLL w paczkach po 1000 g z datą przydatności do spożycia 2022-10-26, aby skontaktowali się ze sklepem i odebrali pełny zwrot pieniędzy. Wszystko to z uwagi na ryzyko obecności plastikowych elementów w produkcie.

- Bezpieczeństwo i jakość jedzenia z naszego asortymentu stanowi dla IKEA najwyższy priorytet. Pragniemy oferować naszym klientom produkty, którym mogą ufać, wytwarzane w sposób odpowiedzialny, bez poświęcania bezpieczeństwa ani jakości - informuje sieć IKEA.

Plastikowe elementy w klopsikach IKEA

- Mimo wszystko doszło do zanieczyszczenia jednej partii mrożonych klopsików warzywnych HUVUDROLL w opakowaniach po 1000 g plastikowymi elementami pochodzącymi z uszkodzonej linii produkcyjnej. Z tego powodu produkty należące do tej partii zostają wycofane z rynku - informuje IKEA

Mrożone klopsiki warzywne HUVUDROLL (704.877.95) w opakowaniach po 1000 g z datą przydatności do spożycia 2022-10-26 można zwrócić w dowolnym sklepie IKEA i otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Dowód zakupu (paragon) nie jest wymagany. Więcej informacji na stronie IKEA.pl lub pod bezpłatnym numerem telefonu 22 275 05 00. IKEA przeprasza za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz