Partnerzy portalu
PKN Orlen: Rabaty na paliwo, kiedy koniec promocji?
Zbliża się koniec promocji na stacjach Orlen, która trwa do czwartku 15 września./fot. shutterstock

PKN Orlen: Rabaty na paliwo, kiedy koniec promocji?

Autor: Radio Eska Data: 14 września 2022 13:44

Zdaniem ekspertów w najbliższych dniach zarówno benzyna, ropa jak i gaz LPG będą tanieć. W tym tygodniu kończy się promocja Orlenu -30 groszy na litrze paliwa. Kierowcy mają jednak szansę zdobyć dodatkowe kupony na paliwo - informuje w serwisie Radio Eska.

Spadki cen paliw w hurcie

Ceny wszystkich typów paliw na stacjach benzynowych w przyszłym tygodniu powinny spaść z powodu obniżek cen w hurcie, wywołanych obawami o globalną recesję i osłabienie popytu na paliwa silnikowe podaje Radio Eska powołując się na analityków portalu e-petrol.pl.

Między 12 i 18 września spodziewamy się obniżenia cen wszystkich typów paliw. Benzyna 98-oktanowa może kosztować 7,19-7,32 zł za litr, a najpopularniejsze paliwo dla aut osobowych, czyli benzyna Pb95, będzie znajdować się w cenowym przedziale 6,39-6,51 zł/l Drożejący ostatnio wyraźnie diesel także obniży swoją cenę do 7,49-7,62 zł/l - zapowiedzieli analitycy portalu e-petrol.pl.

PKN Orlen: kończy się promocja na paliwo

Zbliża się koniec promocji na stacjach Orlen, która trwa do czwartku 15 września. Portal Radia Eska przypomina, że z tego powodu  najlepiej zatankować w środę lub w czwartek. Można zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych.

Promocje na paliwo dalej obowiązują na stacjach Lotos, BP, Shell a także Moya.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz