×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Policja: Zmuszał do codziennego wydawania mu darmowych kebabów. Grozi mu do 3 lat więzienia
Policja z zatrzymanym 25-letnim mężczyzną. Fot. https://otwock.policja.gov.pl/

Policja: Zmuszał do codziennego wydawania mu darmowych kebabów. Grozi mu do 3 lat więzienia

Autor: PTWP - horecatrends.pl Data: 20 maja 2023 10:15

Jeden z mieszkańców Celestynowa groźbą i przemocą zmuszał obsługę do wydawania mu darmowych kebabów. Niezwłocznie został zatrzymany przez policję. Usłyszał już zarzut zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje Komedia Powiatowa Policji w Otwocku, zatrzymany przez dzielnicowych Posterunku Policji w Celestynowie 25-latek liczył, że uda się mu zastraszyć pracowników lokalu z kebabami i będą mu codziennie wydawać darmowe jedzenie.

Najpierw prosił, potem groził i żądał również pieniędzy

 

Policjanci ustalili, że mężczyzna już od września 2022 roku odwiedzał lokal. Początkowy pracownicy ulegali jego prośbom i wydawali mu darmowe posiłki, ale wraz z upływem czasu, mężczyzna zaczął pojawiać się coraz częściej, a na dodatek przemocą i groźbą żądał od nich już nie tylko jedzenia, ale również i pieniędzy. Zastraszeni i zmęczeni tym faktem właściciele lokalu zgłosili sprawę na Policję.

Wskazany jako sprawca 25-latek był dobrze znany miejscowym dzielnicowym. Został natychmiast zatrzymany w miejscu zamieszkania, po czym trafił do policyjnej celi.

25-latek ma zakaz przebywania w lokalu

Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 25-latkowi zarzut dot. zmuszania przemocą i groźbą pracowników lokalu do określonego działania - czytamy w komunikacie policji. 

Prokurator objął go policyjnym dozorem połączonym z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zakazem przebywania w lokalu. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz