Partnerzy portalu
Prezes PHH: Zakup hotelu Regent nie ma nic wspólnego z wykorzystywaniem pandemii Gheorghe Marian Cristescu; prezes Polskiego Holdingu Hotelowego

Prezes PHH: Zakup hotelu Regent nie ma nic wspólnego z wykorzystywaniem pandemii

Autor: PAP Data: 29 grudnia 2020 09:10

Zakup hotelu Regent w Warszawie nie ma nic wspólnego z wykorzystywaniem pandemii do przejmowania obiektów hotelowych - powiedział prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Gheorghe Marian Cristescu. Dodał, że transakcja zostanie sfinansowana ze środków własnych nabywców oraz kredytu.

W 2019 roku Polski Holding Hotelowy objął całość udziałów spółki PHH Hotele (dawniej Agencji Mienia Wojskowego), w której znajduje się 13 obiektów hotelowych - Cassubia, Royal, Huzar, Reymont, Ikar, Iskra, Hetman, Kapitan, Rycerski, Kopernik, Belwederski, Mazowiecki oraz Wieniawa. W tym samym czasie do Grupy Kapitałowej dołączone zostały 2 spółki: Gliwicka Agencja Turystyczna, do której należą 2 obiekty hotelowe - Zagroń i Zamek w Lesku oraz Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych z Hotelem Katowice. W perspektywie kilku lat Polski Holding Hotelowy ma zarządzać kilkudziesięcioma hotelami. Jak powiedział Cristescu, w przyszłym roku takich obiektów ma być ok. 50.

Polski Holding Nieruchomości jest jednym z największych w Polsce podmiotów zajmujących się nieruchomościami komercyjnymi w sektorach biurowym, handlowym i logistycznym. Portfel Grupy obejmuje około 153 nieruchomości o wartości 3 mld zł głównie w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi i Wrocławiu. Od 13 lutego 2013 roku PHN jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Franczyza

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz