Partnerzy portalu
Ryanair zapowiada loty z Bydgoszczy do Bristolu
Ryanair uruchamia loty z Bydgoszczy do Wielkiej Brytanii. / fot. unsplash

Ryanair zapowiada loty z Bydgoszczy do Bristolu

Autor: PAP Data: 20 września 2022 12:29

30 października br. Ryanair uruchomi nowe połączenia z portu lotniczego w Bydgoszczy do Bristolu. Trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu - poinformował we wtorek przewoźnik.

Ryanair ogłosił nową trasę we wtorek 20 września. Loty mają się rozpocząć 30 października. Nowe połączenie zwiększa całkowitą liczbę tras tego przewoźnika do/z Bydgoszczy do pięciu.

Ryanair uruchamia loty z Bydgoszczy do Wielkiej Brytanii 

Dyrektor handlowy Ryanair Jason McGuinness, cytowany w komunikacie firmy, ogłaszając nową trasę z Bydgoszczy na sezon zimowy wskazał, że firma zaoferuje ponad 20 tygodniowych lotów na pięciu trasach, w tym do Dublina i Londynu.

"Kolejny kierunek dołącza do siatki połączeń obsługiwanych przez Ryanair z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Poszerzenie oferty dla naszych pasażerów to jeden z celów, które obecnie realizujemy" -podkreślił cytowany w komunikacie prasowym Edward Hartwich, delegat Rady Nadzorczej Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. Dodał, że w sezonie zimowym irlandzki przewoźnik będzie realizował loty do Dublina, Birmingham, Londynu Luton, Londynu Stansted, a także do zapowiadanego obecnie Bristolu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz