Partnerzy portalu
Semeniuk spotka się z przedstawicielami branży gastronomicznej Semeniuk zapowiedziała, że w tym tygodniu spotyka się z przedstawicielami branży gastronomicznej i eventowej. / fot. shutterstock

Semeniuk spotka się z przedstawicielami branży gastronomicznej

Autor: PAP Data: 16 marca 2021 12:07

Wiceszefowa MRPiT Olga Semeniuk zapowiedziała, że w tym tygodniu spotyka się z przedstawicielami branży gastronomicznej i eventowej. - Mam spotkania zaplanowane na czwartek, będziemy rozmawiali o dodatkowych rozwiązaniach - powiedziała Semeniuk.

Pytana dzisiaj, czy przedsiębiorcy wytrzymają kolejny lockdown, Semeniuk wskazała, że w tym tygodniu spotyka się z przedstawicielami branży gastronomicznej i eventowej. "Mam spotkania zaplanowane na czwartek, będziemy rozmawiali o dodatkowych rozwiązaniach. Cały ostatni weekend poświęciłam na analizę instrumentów pomocowych ze strony budżetu państwa, które moglibyśmy skierować do tych branż, które są w stałym lockdownie" - powiedziała.

Przypomniała, że zgodnie z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego, tarcza branżowa zostanie przedłużona na marzec.

Od poniedziałku, wskutek rozwoju trzeciej fali pandemii i przyrostu zakażeń koronawirusem, w województwie mazowieckim wrócił zaostrzony reżim sanitarny. Wcześniej wprowadzono go na Warmii i Mazurach oraz na Pomorzu. Obostrzenia ponownie objęły m.in. galerie handlowe, hotele, placówki kulturalne i baseny. Mają obowiązywać do 28 marca. 

Franczyza

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz