×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
SPATiF - stołeczny klub tylko dla zaszczepionych
Klub SPATiF jest dostępny tylko dla zaszczepionych, ozdrowieńców oraz osób z aktualnym negatywnym testem na COVID-19/fot. Facebook

SPATiF - stołeczny klub tylko dla zaszczepionych

Autor: www.horecatrends.pl Data: 06 grudnia 2021 14:13

Właściciele klubu SPATiF od grudnia wprowadzili obowiązek legitymowania się przy wejściu m.in. paszportem covidowym.

Klub SPATiF tylko dla zaszczepionych

Od środy 1 grudnia klub SPATiF jest dostępny tylko dla zaszczepionych, ozdrowieńców oraz osób z aktualnym negatywnym testem na COVID-19. Właściciele lokalu poinformowały o tym na swoim profilu na Facebooku.

SPATiF - "możesz nam pomóc i się zaszczepić"

- Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Uznaliśmy jednak, że prawo do poczucia bezpieczeństwa stoi ponad wszystkimi innymi. Bezpieczeństwo naszych pracowników, bezpieczeństwo naszych gości i bezpieczeństwo całego Spatifu. Rok temu już właściwie przestaliśmy istnieć. Od tego czasu niewiele zmieniło się na lepsze. Dla nas tym co decydujące o naszym powrocie, po 14 miesiącach niebytu, jest masowe szczepienie przeciw Covid-19. Stanęliśmy na nogi, ale obecny poziom wyszczepienia jest za niski, żeby nie kombinować codziennie jak złożyć załogę na dany dzień spośród tych którzy nie są chorzy - czytamy na profilu klubu na facebooku.

- My chcemy czuć się możliwie jak najbezpieczniej. Chcemy, żeby nasi goście też tak się u nas czuli. Jeśli możesz nam pomóc i się zaszczepić, to świetnie. Będziemy wdzięczni. Jeśli nie, to trudno - chętnie się z Tobą spotkamy, gdy ta fala trochę opadnie - czytamy w oświadczeniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz