×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Strzelanina w lokalu znanej sieci. Jest ofiara
Strzelanina w lokalu popularnej sieci. Jedna osoba nie żyje/fot. Facebook

Strzelanina w lokalu znanej sieci. Jest ofiara

Autor: wiadomosci.wp.pl Data: 09 lutego 2023 15:40

W krakowskim lokalu gastronomicznym "Ministerstwo Śledzia i Wódki" doszło do strzelaniny. Jedna osoba nie żyje. Sprawcę został zatrzymany.

Dramat w "Ministerstwie Śledzia i Wódki"

W krakowskim lokalu popularnej sieci "Ministerstwo Śledzia i Wódki" przy ul. Sławkowskie 9 lutego ok. godz. 11 doszło do strzelaniny - informuje wp.pl

Z policyjnych ustaleń wynika, że jeden z klientów lokalu nieoczekiwanie wyciągnął pistolet i postrzelił dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 32-latek został trafiony w głowę i zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Drugi z mężczyzn został lekko ranny. Obaj mężczyźni byli pracownikami firmy budowlanej i dokonywali pomiarów technicznych w lokalu. 

Kraków: Sprawca strzelaniny w lokalu zatrzymany

Sprawca uciekł w kierunku Rynku Głównego w Krakowie. Policja zatrzymała go na podstawie analizy monitoringu około godzinę po zdarzeniu w miejscu oddalonym o ok. 4 km od Rynku.

Zatrzymany to 35-letni Dawid Z. - ustaliła Wirtualna Polska. Policjantom powiedział, że "coś kazało mu strzelić". Mężczyzna ma być znany organom ścigania. Miał nielegalnie posiadać broń i leczył się psychiatrycznie - podaje RMF FM.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz