Partnerzy portalu
Wielkanoc 2022: Pierwsze od dwóch lat święta bez restrykcji Wielkanoc 2022: Pierwsze od dwóch lat święta bez restrykcji; fot. unsplash

Wielkanoc 2022: Pierwsze od dwóch lat święta bez restrykcji

Autor: PAP Data: 16 kwietnia 2022 10:39

To pierwsze od dwóch lat święta, które możemy spędzić w gronie rodzinnym, cieszyć się tym, że nie jesteśmy poddani restrykcjom covidowym - wskazał w sobotę minister zdrowia Adam Niedzielski w życzeniach z okazji Świąt Wielkanocnych.

Wielkanoc 2022

Niedzielski w nagraniu opublikowanym na koncie twitterowym Ministerstwa Zdrowia zwrócił uwagę, że są to pierwsze od dwóch lat Święta Wielkanocne bez restrykcji związanych z epidemią COVID-19.

"To pierwsze od dwóch lat święta, które możemy spędzić w gronie rodzinnym, cieszyć się tym, że nie jesteśmy poddani restrykcjom, nie jesteśmy poddani ograniczeniu naszej swobody spotkań, naszej swobody przemieszczania się. To pierwsze od dwóch lat święta, których covid nie zakłóca nam spokoju i przeżywania" - podkreślił szef MZ.

Minister życzył Polakom zdrowia, szczęścia i radości oraz rodzinnego przeżywania świąt. "Poddajmy się też refleksji tego, co dzieje za naszą wschodnią granicą. To jest jednak też czas, kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę. Pomódlmy się za naszych sąsiadów" - dodał Niedzielski.

Franczyza

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz