Partnerzy portalu
Właściciel restauracji, która brała udział w "Kuchennych Rewolucjach", zamordował dziecko
Właściciel restauracji w Inowrocławiu zamordował córkę. / facebook.com/people/Bistro-Z-gesia-po-drodze

Właściciel restauracji, która brała udział w "Kuchennych Rewolucjach", zamordował dziecko

Autor: oprac. JS/SE.pl/wirtualnemedia.pl Data: 24 stycznia 2023 15:53

Masowy atak na restaurację „Z gęsią po drodze” w Inowrocławiu. To pokłosie morderstwa dokonanego przez jej 52-letniego właściciela - pisze portal SE.pl.

Właściciel restauracji w Inowrocławiu zamordował córkę

W miniony weekend policjanci w jednym z mieszkań w Inowrocławiu znaleźli ciało 10-letniej dziewczynki. Mordercą okazał się ojciec, który po zabójstwie dziecka sam wyskoczył przez okno z czwartego piętra. Jak się później okazało, mężczyzna był właścicielem jednej z inowrocławskich restauracji, która brała udział w "Kuchennych Rewolucjach" Magdy Gessler. 

Jak podaje portal SE.pl, po tej tragedii w internecie pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy na temat właściciela lokalu „Z gęsią po drodze”. 

Internauci nie zostawili suchej nitki na właścicielu restauracji „Z gęsią po drodze”. Kilka godzin po morderstwie 10-latki restauracja 52-latka została skazana na lincz internautów. Na jej stronie w Google pojawiło się kilkanaście jednogwiazdkowych opinii. Jedna z nich została okraszona nawet krótkim komentarzem: „szok…” - czytamy w artykule.

TVN reaguje na morderstwo mężczyzny, który wziął udział w "Kuchennych Rewolucjach"

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl, stacja TVN postanowiła usunąć z Playera odcinek „Kuchennych rewolucji”, w którym była pokazała metamorfoza restauracji nalężącej do mężczyzny, który zamordował córkę

- W trosce o dobro rodziny stacja TVN zdecydowała o zdjęciu odcinka z Playera. Zniknęły także instagramowe wpisy na temat tego odcinka - pisze portal. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz