×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wsparcie dla Ukrainy - kluczowym tematem EEC 2022
Wsparcie dla Ukrainy kluczowym tematem Europejskiego Kongresu Gospodarczego/fot. PTWP

Wsparcie dla Ukrainy - kluczowym tematem EEC 2022

Autor: MB Data: 04 marca 2022 09:51

Wsparcie dla Ukrainy, scenariusze przyszłości a także konkretne propozycje działań znajdą swoje bezpośrednie odzwierciedlenie w programie, stając się głównym nurtem XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

EEC 2022: Misją Kongresu jest realna pomoc Ukrainie

Największa w Europie Centralnej debata o przyszłości europejskiej gospodarki odbędzie się w dniach 25–27 kwietnia br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

Agenda 14. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego przechodzi zmianę, by odpowiedzieć na największe od dziesięcioleci wyzwanie dla Europy, jej mieszkańców, dla jej gospodarki. Misją tegorocznego Kongresu jest realna pomoc teraz i w przyszłości – w tym celu organizatorzy zweryfikowali dotychczasową agendę – dodając nowe sesje i dostosowując najbardziej kluczowe tematy. 

EEC 2022: Ukraińcy w Polsce

W ramach wydarzenia odbędzie się blisko 150 debat. Wśród nowych i zmienionych tematów Europejskiego Kongresu Gospodarczego są m.in. geopolityka i wojna w Europie, samorządy dla Ukrainy, dezinformacja, Ukraina w europejskiej energetyce, Ukraina w Unii Europejskiej, Białoruś na rozdrożu, ukraińska młodzież w Polsce, Ukraińcy w Polsce, przyszłość wspólnej Europy, gospodarka a wojna na Wschodzie, Ukraina i Białoruś – polski rynek pracy na zapleczu wojny, #StandforUkraine - firmy, na które można liczyć, cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo energetyczne, europejski rynek gazu. 

Wszelkie sugestie, dotyczące sytuacji na Ukrainie można zgłaszać przez formularz na stronie: www.eecpoland.eu.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz