×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
 4 000 Krakowian na pierwszej Nocnej Zmianie (GALERIA ZDJĘĆ)
fot. materiały prasowe

4 000 Krakowian na pierwszej Nocnej Zmianie (GALERIA ZDJĘĆ)

Autor: horecatrends.pl Data: 30 lipca 2019 12:53 | Aktualizacja: 30 lipca 2019 16:06

W miniony weekend odbyła się pierwsza edycja Nocnej Zmiany. Nocny market wystartował w piątkowe popołudnie karmiąc i bawiąc gości na krakowskim polu do późnych godzin nocnych. Organizatorzy szacują, że przez trzy kolejne dni ogrody Hali 100-lecia Cracovii odwiedziło 4 000 Krakowian. Ogromna frekwencja zaskoczyła pozytywnie nie tylko organizatorów, ale i wystawców, którym podczas eventu zdarzyło się ogłaszać przerwy, w związku z wyczerpaniem zapasów jedzenia. Na gości czekał pyszny street food, rzemieślnicze napoje, a także dobra muzyka. Pierwsza edycja zgromadziła 12 wystawców.

Zielony teren za Halą 100-lecia Cracovii wypełnił się w ten weekend światełkami, a także neonami. Organizatorzy zadbali o to, by stworzyć przyjazną i pełną uroku przestrzeń, w której goście będa mogli wspólnie spędzać miło czas niezależnie od pory dnia. Poza leżakami, a także specjalnymi namiotami z wyznaczonym miejscem do odpoczynku, odwiedzający mieli okazję skorzystania z darmowej wypożyczalni kocyków. Ponadto organizatorzy zadbali także o czworonogi wyznaczając specjalną strefę z wodą dla psiaków.

Zobaczcie też: 26 lipca rusza krakowska Nocna Zmiana! Kogo zobaczymy?

Start Nocnej Zmiany to niewątpliwie świetna okazja dla mieszkańców Krakowa, a także turystów na spędzenie letnich popołudni i wieczorów w centrum miasta. Dogodna lokalizacja, muzyczne atrakcje, specjalne strefy tematyczne oraz najlepszy, ciągle zmieniających się street food zachęcają do odwiedzenia tego miejsca w towarzystwie przyjaciół czy rodziny.

Miejsce: Ogród na tyłach Hali 100-lecia Cracovia, przy ul. Focha 40

Daty, w których odbędą się kolejne eventy:

●     02-04.08

●     09-11.08

●     16-18.08

●     06-08.09

●     13-15.09

●     20-22.09

Godziny działania Nocnej Zmiany:

piątki: 16:00 - 02:00

soboty: 14:00 - 02:00

niedziele: 13:00 - 23:00

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • RobRoy

    Nazwa zwyczajnie nie przystoi. Nocna zmiana oznaczała zdradę w wykonaniu Bolka i tego co na białym koniu ma wjechać jako nowy prezydent :)))