×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Crazy Dog - nowa franczyza od Multi Ice Group
W menu Crazy Dog znajdują się przede wszystkim hot-dogi, zapiekanki oraz frytki. Fot. Materiały prasowe

Crazy Dog - nowa franczyza od Multi Ice Group

Autor: KG/horecatrends Data: 07 marca 2022 10:25 | Aktualizacja: 07 marca 2022 10:28

Nowy koncept od Multi Ice Group jest skierowany do franczyzobiorców, którzy chcą otworzyć własną przyczepę gastro z  hot-dogami, zapiekankami oraz frytkami.

W menu Crazy Dog znajdziemy przede wszystkim hot-dogi, zapiekanki oraz frytki.

- Polacy coraz większą wagę przywiązują do tego, co jedzą i szukają lokali, które podążają za tymi trendami. Dlatego wykorzystujemy produkty jak najmniej przetworzone, od lokalnych dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zainteresować swoją ofertą szerokie grono klientów - od miłośników szybkich, klasycznych dań na mieście po osoby, które unikają w diecie mięsa - mówi Katarzyna Czapnik, przedstawicielka sieci.

Poszczególne pozycje w menu biorą swoje nazwy od różnych miejsc, np. Meksyk, Londyn, Rodos, Tokio, Neapol, Berlin, Nowy Jork, Rio, Oslo czy lokalny Polski. W każdej z nich są dodatki charakterystyczne dla danej kuchni. Dzięki temu goście za każdym razem mogą spróbować czegoś innego i poznać zupełnie nowe smaki.

Inwestycja w Crazy Dog od 25 tys. zł

W tej cenie franczyzobiorcy otrzymują całkowicie wyposażony, mobilny lokal, który może stanąć we wskazanej lokalizacji, bez konieczności ubiegania się o pozwolenie na budowę. Co ważne, partnerzy mogą w każdej chwili zmienić miejsce prowadzenia działalności - dzięki temu mogą elastycznie dopasowywać się do zmieniającej się infrastruktury miasta.

Multi Ice Group oferuje pomoc w uzyskaniu dofinansowania, korzystne leasingi oraz wsparcie w promocji punktu, zanim jeszcze zostanie otwarty. Dodatkowo partnerzy mogą skorzystać z bazy gotowych lokalizacji w całej Polsce, sprawdzonych pod kątem potencjalnego ruchu klientów. Do tego dochodzi indywidualny opiekun, który czuwa nad powodzeniem przedsięwzięcia i służy swoją radą na każdym etapie inwestycji.

- Crazy Dog to biznes dla każdego, bez względu na to, czy właściciel miał wcześniej do czynienia z branżą gastro, czy to jego pierwsza firma. Dzięki kompleksowej ofercie, wsparciu oraz szkoleniom franczyzobiorca jest w stanie w krótkim czasie poznać wszystkie tajniki prowadzenia własnego lokalu i z powodzeniem rozwijać swój biznes - mówi przedstawicielka sieci.

Multi Ice Group - co to za firma?

Multi Ice Group to firma z 18-letnim doświadczeniem na rynku franczyzowym w Polsce. Ma na swoim koncie marki, takie jak: LodyBonano, “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich czy Dr Kluczyk. W sumie w całym kraju działa ok. 300 firm związanych z Multi Ice Group. Spółka zapowiada, że jeszcze tej wiosny wystartuje z kolejną propozycją dla franczyzobiorców zainteresowanych kompleksowym “biznesem na kołach”.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz