×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Cross fit, barber i kino. Czym karmią imprezy streetfoodowe? (wideo)

Cross fit, barber i kino. Czym karmią imprezy streetfoodowe? (wideo)

Autor: horecatrends.pl Opublikowano: 04 lipca 2019 06:15 | Zaktualizowano: 04 lipca 2019 08:22

Imprezy streetfoodowe ściągają coraz więcej chętnych i oferują coraz bardziej urozmaiconą ofertę. Nie tylko gastronomiczną. O tym, co będziemy jeść tego lata i jakie nowości czekają na nas w drugim sezonie Gastro Fajer rozmawiamy z Marcinem Ceranem, autorem bloga Pojedzone.

W tym sezonie nadal chętnie będziemy jeść dania inspirowane Azją. Z większą częstotliwością pojawią się także różne wersje mięsnych kanapek: z pulled pork, kanapki cubano czy Ruben Sandwich. Duża rolę odegra Meksyk – taco stanie się dostępne dla każdego – przewiduje Marcin Ceran, autor bloga Pojedzone.pl.

Tego lata intensywnie rozwiną się także same imprezy streetfoodowe.  Zlot punktów gastronomicznych to już za mało. Wokół musi być cała otoczka: coś dla duszy i dla ciała, tak żeby w jednym miejscu można było aktywnie spędzić weekend ze znajomymi.

I tak podczas obecnej, drugiej edycji Gastro Fajer odbędzie się m.in. cross fit, będzie można skorzystać z usługi barbera czy spędzić miło czas, oglądając kino letnie. A oprócz tego (oczywiście) smacznie i ciekawie zjeść.

Polecamy też: Gastro Fajer: Street food w Polsce przyspiesza i podąża za europejskimi trendami

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz