Food trucki w Galeriach Carrefour w Kaliszu i Grudziądzu Carrefour zaprasza na zlot food trucków w Kaliszu i Grudziądzu / fot. materiały prasowe

Food trucki w Galeriach Carrefour w Kaliszu i Grudziądzu

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 23 lipca 2021 14:38

Od piątku do niedzieli na parkingu przed Galerią Kalisz zaparkuje „Zlot Foodtrucków” oferujący dania kuchni azjatyckiej, amerykańskiej czy hiszpańskiej. W sobotę i niedzielę, również klienci Galerii Grudziądzkiej będą mogli skorzystać z kulinarnej podróży dookoła świata, którą zapewni im „Festiwal Smaków Foodtrucków”.

Wydarzenia odbędą się z pełnym zastosowaniem reżimu sanitarnego. Food trucki będą traktowane jako oddzielne restauracje, odległość między stołami oraz miejscami w kolejce wyniesie 2 metry, na terenie będzie do dyspozycji płyn do dezynfekcji oraz instrukcje dezynfekcji rąk, a także instrukcje z zasadami bezpieczeństwa na stołach i food truckach. Stoły po każdym kliencie będą dezynfekowane.

W Grudziądzu wydarzeniu dodatkowo towarzyszą strefa dla dzieci, strefa chilloutu z muzyką DJ, zawody kulinarne z nagrodami oraz gra terenowa dla dzieci
i rodziców z nagrodami.

„Zlot Foodtrucków” odbywa się na parkingu przed Galerią Kalisz przy
ul. Poznańskiej 121/131 w Kaliszu, od piątku do niedzieli w godzinach 11.00-21.00. Z kolei „Festiwal Smaków Foodtrucków” odbędzie się na parkingu przed Galerią Grudziądzką przy ul. Konarskiego 45 w Grudziądzu. W sobotę w godzinach 12.00-21.00, a w niedzielę 12.00-20.00.

W te wakacje food trucki gościły już także w Galeriach Carrefour w Głogowie
i Zgorzelcu. A w weekend 28-29 sierpnia zawitają do Centrum Handlowego Olsztyn.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz