×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Gdańska Stacja Food Hall zaprasza na Festiwal Hiszpański
Gdańska Stacja Food Hall organizuje festiwal kuchni hiszpańskiej. / fot. materiały prasowe

Gdańska Stacja Food Hall zaprasza na Festiwal Hiszpański

Autor: oprac. JS Data: 25 listopada 2022 15:00 | Aktualizacja: 25 listopada 2022 15:05

Od 24 do 27 listopada Stacja Food Hall, która mieści się w gdańskiej galerii Metropolia, zaprasza na festiwal kulinarny z daniami inspirowanymi Andaluzją, Galicją, czy też Katalonią. Specjalnie na festiwal każdy koncept kulinarny opracował autorską recepturę łączącą swoją tradycyjną kuchnię z hiszpańskim sznytem.

Hiszpania w Gdańsku. Co oferuje Stacja Food Hall?

W ten weekend gdańska Stacja Food Hall organizuje festiwal kuchni hiszpańskiej. Podczas wydarzenia każda z restauracji street food przygotuje dania inspirowane kuchnią hiszpańską.

- Syryjski arroz, hiszpańskie tagliatelle, czy też chorizo burger, to jedynie wstęp do kulinarnej zabawy, bo ich bary także przygotowały coś wyjątkowego - autorskie koktajle, zarówno w wersji klasycznej, jak i alko free! Zainspirowani? Gotowi? Ciekawi? Zatem bądźcie! - zapraszają na festiwal organizatorzy.

Ambasadorem wydarzenia jest Klaudia Dziel znana jako Dusiowa Kuchnia, która od prawie 11 lat pisze blog kulinarny www.dusiowakuchnia.pl. Na jej autorskiej stronie, prócz przepisów znajdziecie kulinarne recenzje z Trójmiasta. Prowadzi też największą grupę na Pomorzu "Gdzie zjeść w Trójmieście". Wiedzcie też, że z kuchni hiszpańskiej uwielbia głównie bagietki z krewetkami lub hiszpańskimi wędlinami, ośmiornicę, churros i krem kataloński oraz sangrię, więc z pewnością poleci Wam coś od serca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz