Partnerzy portalu
Katowickie kultowe Gastro Fajer wraca 27 maja Gastro Fajer wraca 27 maja/ fot. Facebook

Katowickie kultowe Gastro Fajer wraca 27 maja

Autor: www.horecatrends.pl Data: 21 maja 2020 09:46

- Kiedyś, w czasach młodości, naszą największą radością było to, że mogliśmy nieskrępowanie bawić się z ferajną na podwórku. Dzisiaj, po miesiącach izolacji związanej z epidemią, czas jakby zatoczył koło. Znowu tak niewiele potrzeba nam do szczęścia - wystarczy tylko możliwość bycia z ludźmi, na świeżym powietrzu, w nieskrępowanej atmosferze. Jeśli macie podobne odczucia, to zapraszamy Was wszystkich serdecznie, na trzeci już sezon Gastro Fajer - nocnego marketu na tarasach Spodka - informują organizatorzy Gastro Fajer na Facebooku.

- Tym razem, pomimo wszelkich niedogodności związanych z obostrzeniami, postaramy się przygotować dla Was otwartą i przyjazną dla wszystkich, pełnowartościową dzielnicę, bo to właśnie hasło #najlepszadzielnica w mieście będzie motywem przewodnim naszej działalności w 2020 roku. Spodziewajcie się jak zwykle sporej dawki dobrego street food'u z lokalnych restauracji i food trucków z całej Polski. Oprócz tego wypatrujcie autorskich barów z uśmiechniętą ekipą polewającą koktajle, kraftowe piwka i inne sztosy. Do kompletu dorzucimy klimat letniego rauszu, dobrą muzyczkę, odpowiednio wygodne strefy do siedzenia, leżenia, tańczenia, grania w gry i jeszcze trochę innych niespodzianek - czytamy na Fanpage'u na Facebooku.

- Startujemy już we środę 27 maja, i będziemy działać do końca wakacji, zawsze od środy do niedzieli. Dla Was - informują.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz