Partnerzy portalu
Łódzka Manufaktura z beach barem i strefą kibica Rynek Manufaktury, mat.pras.

Łódzka Manufaktura z beach barem i strefą kibica

Autor: Propertynews Data: 11 czerwca 2021 13:04

Na rynku łódzkiej Manufaktury pojawiła plaża, Manustrefa na zbliżające się piłkarskie Euro, a także beach bar nowej odsłonie.

Strefa kibica

Przez pierwsze kilka tygodni plaża będzie pełniła funkcję strefy kibicowania. Na wszystkich fanów piłkarskich zmagań czekać będą wygodne pufy, poduchy i leżaki, a przede wszystkim – spektakularny ekran o powierzchni 40 mkw., który pozwoli śledzić każdy ruch na murawie. Manustrefa to miejsce dedykowane fanom piłki i wszystkim tym, którym bliskie są sportowe emocje, a jednocześnie jest to miejsce bezpieczne, stworzone z myślą o rodzinnym kibicowaniu. Choć liczba gości w strefie będzie ograniczona, transmisje z meczów będzie można oglądać także z pobliskich ogródków restauracyjnych i beach baru, popijając orzeźwiające koktajle.

Strefa kibica rusza z transmisją z otwarcia Euro i pierwszym meczem Turcja-Włochy. Pierwsze mecze polskiej reprezentacji można zobaczyć w poniedziałek (14.06) o godz. 18 i sobotę (19.06) o godz. 21. Polacy zmierzą się wtedy kolejno ze Szwecją i Hiszpanią.

Beach bar

Przy plaży nie zabrakło beach baru. Nowa odsłona, czyli Beach Side, to miejsce, gdzie przez całe wakacje będzie można się relaksować, a wieczorami – potańczyć. 

Tegoroczny bar zyska zupełnie nowy wygląd – w jego centrum stanie drzewo z zielonymi gałęziami, a wokół powstanie okrągły bar ze stylowymi hokerami i leżakami. Do tego, nowy Beach Side będzie wielopoziomowy. Pierwsze piętro, zarezerwowane dla gości VIP, będzie specjalną strefą gwarantującą nie tylko prywatność i komfort imprezowania, ale także niepowtarzalne widoki na rynek Manufaktury i plażę. W ofercie Beach Side znajdą się nie tylko orzeźwiające napoje, kolorowe koktajle inspirowane hawajskimi plażami, ale także przekąski idealne na ciepłe wakacyjne popołudnia spędzone na plaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz