×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nocny Market w nowej odsłonie. Czym zaskoczy w tym roku?
Marcin Kuc, dyrektor artystyczny Nocnego Marketu, o nowej odsłonie wydarzenia. / fot. JS

Nocny Market w nowej odsłonie. Czym zaskoczy w tym roku?

Autor: Jakub Szymanek Data: 05 maja 2023 16:12

Nocny Market powrócił na Dworzec Główny w Warszawie. Ósma edycja wystartowała 5 maja. O nowej odsłonie kultowego stołecznego street foodu mówi nam Marcin Kuc, znany jako "Jaja w kuchni", który w tym roku kolejny raz pełni funkcję dyrektora artystycznego na Nocnym Markecie.

Czym zaskoczy nas tegoroczna edycja Nocnego Marketu?

Ósma edycja Nocnego Marketu będzie o tyle ciekawa, że jest bardzo dużo zmian. Wszystkie nie zostaną wprowadzone od samego początku, niektóre wejdą dopiero, kiedy zacznie się lato. Jest sporo zmian, jeśli chodzi o wystawców. Przyjęliśmy nową zasadę, że robimy większą rotację. Żeby nie znudzić naszych gości, pokazujemy im, że można jeść bardzo dużo ciekawego jedzenia. Stawiamy też mocno na wegańską ofertę. 

Co było kluczem w doborze wystawców?

Liczy się dla nas jakość i zawsze to, żeby szukać jak najciekawszych rzeczy. Mamy oczywiście od fine diningu, który nazwaliśmy street diningiem w zeszłym roku, już potwierdzonych kilku wystawców. Ale też nie boimy się tego fantastycznego trendu, którym jest kraftowy kebab i też takie rzeczy pojawią się na Nocnym Markecie.

Tajemnicze zmiany na Nocnym Markecie

W 8 sezonie oprócz tego, że będzie troszeczkę więcej, szerzej i głośniej, również głośniej o nas w różnych miejscach, to na razie niczego nie będę zdradzał, bo liczymy na zaskoczenie. Ale wydaje mi się, że bardzo będzie się to podobało wszystkim, bo robimy dużo rzeczy i na przykład z nowości będzie kawa.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz