Partnerzy portalu
Pasibus włączył się do walki z marnowaniem jedzenia Pasibus i Too Good To Go; fot. mat.pras.

Pasibus włączył się do walki z marnowaniem jedzenia

Autor: PP Data: 09 listopada 2021 11:40

Lokale Pasibus włączyły się do walki z marnowaniem jedzenia w ramach aplikacji Too Good To Go. Sieć oferuje paczki niespodzianki we Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Opolu, Olsztynie, Częstochowie, Bydgoszczy, Szczecinie, Gdyni i Kaliszu, a to wszystko, by nie marnować emisji CO2.

- Od dawna nosiliśmy się z zamiarem dołączenia do tak zacnej inicjatywy jak Too Good Too Go. W końcu się udało i jesteśmy mega szczęśliwi, że nasza praca jak i burgery już nigdy nie pójdą na marne. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by nasze paczki będą równie ciekawe i smaczne jak na miejscu w lokalu - mówi Kuba Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Pasibusa.

Pasibus w aplikacji Too Good To Go

Aplikacja pomaga w najprostszy możliwy sposób, łącząc użytkowników z miejscami, które na koniec dnia mają nadwyżkową, niesprzedaną żywność. Wystarczy zainstalować aplikację, sprawdzić co możemy upolować niedaleko nas, kupić paczkę i odebrać ją o wyznaczonym czasie. Aplikacja nie tylko pozwala zarządzać nadwyżkami, ale też ma aspekt ekologiczny. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz