Partnerzy portalu
Pierwszy Festiwal Pasibrzucha w najbliższy weekend we Wrocławiu Pierwszy Festiwal Pasibrzucha odbędzie się w najbliższy weekend na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice / fot. materiały prasowe

Pierwszy Festiwal Pasibrzucha w najbliższy weekend we Wrocławiu

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 30 czerwca 2021 15:37

W najbliższy piątek, 2 lipca o godzinie 15:00 ruszy pierwsza edycja Festiwalu Pasibrzucha na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Wydarzenie potrwa cały weekend, do niedzieli 4 lipca włącznie.

Głównymi atrakcjami pierwszego dnia festiwalu będą Stand-up na scenie głównej, prowadzony przez grupę SUMO, a także blind testy jedzenia, w których sprawdzą się znani sportowcy oraz finaliści programu Masterchef. Dzień zakończy plenerowe Kino Nocne z filmem „Bękarty wojny” w reżyserii Quentina Tarrantino.

Drugi dzień imprezy rozpocznie się aktywnie - Survival Race Kids czy Beer Yoga z pewnością pomogą się rozruszać. Dalsza część dnia upłynie pod znakiem występów artystycznych (Street Talent Show) takich, jak Fire Show, Pole Dance, pokazy iluzjonistyczne czy Freestyle Football. Atrakcje zapewni kilkudziesięciu nagradzanych artystów, w tym finalistów programu „Mam Talent”. Dzień drugi zakończy Kino Plenerowe, tym razem z polskim tytułem: „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” w reżyserii Macieja Kawulskiego. 

Niedziela, czyli ostatni dzień festiwalu, również rozpocznie się aktywnie. Na dzieci ponownie czekać będzie Survival Race Kids, na dorosłych natomiast Beer Yoga. Nie zabraknie również aktywności dla całych rodzin, z myślą o których zaplanowano familijne podchody. Dzień zakończą specjalne występy muzyczne - Marek Niedzielski LIVE oraz zespół Prosto z Mostu zaskoczą zapewne niejednego uczestnika festiwalu.  

Każdego dnia na uczestników Festiwalu Pasibrzucha czekać będzie również sporo atrakcji z nagrodami takich, jak Rodeo Challenge organizowany przez Hyundai Nawrot, który dla zwycięzcy zapewni samochód Hyundai Tucson i30N do dyspozycji przez cały weekend, z pełnym bakiem! Dodatkowo Pasibus zaprasza m.in. na Festiwal Red Hota, podczas którego będzie można się zmierzyć z mega-ostrymi burgerami, a w piątek i sobotę – do udziału w zawodach jedzenia na czas, z wielkim finałem na scenie głównej już w niedzielę.

Jeżeli chodzi o strefę gastronomiczną, która przez cały weekend będzie serwować najlepsze dania, oprócz burgerów z Pasibusa w food truckach dostępne będą różne rodzaje pizzy, krewetki, gofry, hiszpańskie churros, dania kuchni tureckiej, amerykańskiej, meksykańskiej, owoce morza i drinki. Smaki Azji reprezentować będą potrawy z Indii, Tajlandii, Japonii i dania koreańskie. 

Podczas festiwalu będą też aktywne takie strefy, jak Tattoo&Barber, gdzie będzie można zrobić sobie prawdziwy tatuaż – według wzorów przygotowanych specjalnie na festiwal lub według własnego pomysłu oraz zadbać o piękną fryzurę i brodę. To wszystko zapewnią fachowcy z grupy  ETC. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz