Partnerzy portalu
Slow Market powraca nad Wisłę. Start już w ten weekend Już w ten weekend Slow Market powróci nad Wisłę w Warszawie. / fot. materiały prasowe

Slow Market powraca nad Wisłę. Start już w ten weekend

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 09 czerwca 2021 11:37

Już w ten weekend Slow Market powróci nad Wisłę w Warszawie. W tym roku w nowej przestrzeni miejskiej, a dokładnie w sąsiedztwie Pawilonu Fala nad Wisłą (Płyta Desantu, dawne miejsce Pomostu 511 i Cudu Nad Wisłą).

Slow Market wystartuje w piątek 11 czerwca o godz. 18 i potrwa przez trzy dni. W weekend otwarcia karmić będą m.in: Caracas Latin Favours, Dim Sum Truck, Kamper Grill Bar, Kathi Indian rolls & more, Momencik Vegan Burrito and Tacos, Pielmieni Deli, Tacos la fiesta, Thaigrr, Vegekiosk oraz Wege micha.

- Podczas siódmego sezonu na Płycie Desantu na warszawiaków co tydzień czekać będzie 15 streetfoodowych wystawców. Swoje specjały zaprezentują wyselekcjonowani wystawcy, którzy zaserwują swoje najznakomitsze potrawy. A przekrój ich jest bardzo szeroki: pojawią się kolumbijskie arepas, meksykańskie tacos i burrito, chińskie pierożki dim sum, litewskie pielmieni, burgery i inne przysmaki. Poznamy nowe smaki i wrócimy do tych, które już bardzo dobrze znamy - zaprasza Iza Miłosz, organizator Slow Market.

- W tym sezonie stawiamy na nowości, ale niezmiennie coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy dań mięsnych jak i wegetarianie, Ci którzy wolą słodkie i Ci którzy wybierają raczej te słone - dodaje. 

Slow Market będzie czynny 11 -13 czerwca 2021 w godzinach:

Piątek 18.00 – 02.00

Sobota 12.00 – 02.00

Niedziela 12.00 – 22.00

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz