Partnerzy portalu
Targ Śniadaniowy zaprasza na Weekend Francuski Targ Śniadaniowy zaprasza na Weekend Francuski, fot. materiały prasowe

Targ Śniadaniowy zaprasza na Weekend Francuski

Autor: horecatrends.pl Data: 10 lipca 2020 14:37

W weekend 11 i 12 lipca (11.07 - Żoliborz, 12.07 - Mokotów) organizatorzy Targu Śniadaniowego zapraszają wszystkich na „Weekend Francuski na Targu Śniadaniowym”, celebrujące kulturę tego kraju.

- Weekend Francuski dołącza do corocznych edycji tematycznych które współorganizujemy z Ambasadami, Izbami Handlowymi oraz instytucjami wspierającymi dane regiony Europy i Świata. Jak zawsze w specjalnie przygotowanej scenografii możecie spodziewać się licznych stoisk z jedzeniem i produktami francuskimi. Będziemy próbować żabich udek i ostryg, francuskich serów, konfitur i słodkich wypieków. Posłuchamy francuskich klasyków wykonanych na żywo i będziemy bawić się jak mieszkańcy znad Sekwany - zapowiadają organizatorzy Targu Śniadaniowego.

O oprawę muzyczną Weekendu Francuskiego zadba Eric Folly. Wokalista urodzony i wychowany w Paryżu. Od kilku lat mieszka w Warszawie. Na swoim koncie ma udział wielu produkcjach muzycznych oraz tanecznych

- Mamy zaszczyt poinformować że nasze wydarzenie "Weekend Francuski" objęła patronatem honorowym również Ambasada Francji. Przedstawiciel placówki dyplomatycznej Francji Pan Ambasador Fryderyk Billet zaszczyci nas swoją obecnością podczas inauguracji wydarzenia o godz. 11:00.  Naszym Partnerem honorowym jest Francusko-Polska Izba Gospodarcza CCIFP CCIFP powstała w 1994 r. jako stowarzyszenie przedsiębiorców i od tego czasu nieustannie się rozwija. CCIFP jest niezależną, samofinansującą się organizacją, zrzeszającą obecnie ponad 450 francuskich oraz polskich firm to jedna z najaktywniejszych izb bilateralnych w Polsce ! CCIFP ma znaczący wkład w rozwój działalności inwestycyjnej i gospodarczej w Polsce oraz odgrywa aktywną rolę w kontaktach z organami administracji państwowej i organizacjami pracodawców. Stanowi również doskonałą platformę wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk biznesowych - dodają organizatorzy Targu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz