Targ Śniadaniowy zorganizuje wyjazdy połączone z degustacjąhorecatrends.pl - 02 czerwca 2020 09:35


W tym roku Targ Śniadaniowy idzie o krok dalej. Dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia, którym co weekendowe doznania kulinarne nie wystarczają, organizatorzy uruchomią wyjazdy połączone z degustacją ukierunkowane na poznawanie wyjątkowych smaków.

Goście targu będą mogli skorzystać od tego sezonu z niedostępnych w programie biur podróży wyjazdów grupowych, by jeść i pić smacznie w wyjątkowych miejscach.

Nie zabraknie też organizowanego przez Targ Śniadaniowy Warszawskiego Festiwalu Wina, który zadebiutował w zeszłym roku. Pierwsza edycja okazała się takim sukcesem, że w tym sezonie doczeka się kilku odsłon w różnych częściach miasta. Warszawiacy znowu spotkają się na świeżym powietrzu, by wspólnie delektować się smakami, które serwować będą dla nich najlepsze winiarnie. To świetna okazja, by poznać kulturę picia wina w dobrym stylu, w towarzystwie pysznych przekąsek, połączonego z rozrywką i muzyką na żywo.

Na stałe w program najważniejszych miejskich wydarzeń wpisze się też Warszawski Festiwal Lodów. Kraftowe, wyjątkowe smaki, rodzinna atmosfera, rzeźby w lodzie i Bitwa na Śnieżki w środku lata. Krótko mówiąc – idealny scenariusz od Targu Śniadaniowego na czas spędzony z dzieciakami.