Partnerzy portalu
Weekend Japoński na Targu Śniadaniowym 15-16 maja Targ Śniadaniowy organizuje Weekend Japoński/fot. materiały prasowe

Weekend Japoński na Targu Śniadaniowym 15-16 maja

Autor: www.horecatrends.pl Data: 11 maja 2021 17:27

Targ Śniadaniowy zaprasza na Weekend Japoński 15-16 maja 2021. Patronat nad wydarzeniem objęła Embassy of Japan in Poland.

💙Kto się nie może doczekać Weekend Japoński na Targu Śniadaniowym 15-16 maja? - pytają na Facebooku organizatorzy Targu Śniadaniowego.

- Jest nam ogromnie miło i to dla nas wielki zaszczyt, że patronat nad wydarzeniem objęła Embassy of Japan in Poland oraz JETRO!  Podczas Weekendu Japońskiego na Targu Śniadaniowym nie może zabraknąć muzyki! Zapraszamy na koncert Masato Yokoe (shamisen) i Pedro Pedrito (fortepian). Duet łączy brzmienie japońskiego shamisenu z fortepianem oraz różne style muzyczne. Całość doprawiona szczyptą improwizacji daje ciekawy efekt artystyczny. Masato i Pedro mają na swoim koncie liczne występy w Polsce, a także w Japonii - informują organizatorzy na Facebooku.

Weekend Japoński na Targu Śniadaniowym

- Razem z Piotrem Milewskim, który w Japonii spędził 9 lat, przeniesiemy się do kraju 🌸 kwitnącej wiśni. Opowie o swoich doświadczeniach z podróży, porozmawiamy także o jego książkach - czytamy na Facebooku.

Poza karmą dla duszy Targ Śniadaniowy zaprasza również na pyszne japońskie potrawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz