×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wiosenna oferta Sodexo inspirowana street foodem
fot. materiały prasowe

Wiosenna oferta Sodexo inspirowana street foodem

Autor: www.horecatrends.pl/ pr Data: 04 marca 2019 15:11

W marcu i kwietniu br., w Sodexo trwa sezon na street food. Konsumenci będą mieli do wyboru dania w dwóch wersjach: mięsnej i bezmięsnej, co ma związek z poszerzeniem roślinnego menu restauracji Sodexo w ramach kampanii RoślinnieJemy.

Nowa, wiosenna oferta Sodexo nawiązuje do bogactwa katalogu rosnących na popularności dań typu street food, które – tym razem – nie będą serwowane w przydrożnych food-truckach, a w firmowych restauracjach w całej Polsce. Nawiązanie do „stereo” (nazwa akcji to „Stereo Street Food”) ma sygnalizować konsumentom, iż proponowane dania dostępne będą w dwóch wariantach – mięsnej i bezmięsnej. Roślinna wersja m.in. hot-doga, burgera, czy burrito, to idealna propozycja nie tylko dla wegetarian i wegan, ale również dla fleksitarian – osób stopniowo ograniczających spożycie mięsa. 

- Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów i konsumentów zauważamy nie tylko zwiększone zainteresowanie street foodem, ale również niespełnioną potrzebę, by zamawianie dań tego typu nie musiało wiązać się z poszukiwaniami "na mieście" lub czekaniem na dostawę. Nasza oferta stanowi więc reakcję na ten trend – mówi Katarzyna Rogalska, Head of Food Platform, Sodexo Polska. 

Akcja „Stereo Street Food” będzie realizowana przez restauracje Sodexo w marcu i kwietniu br. Od stycznia firma bierze udział w kampanii RoślinnieJemy, organizowanej przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki, sukcesywnie poszerzając ofertę gastronomiczną o potrawy na bazie wyłącznie roślinnej.

 

 

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz