Partnerzy portalu
Zdrowa Krowa rozszerza swoje franczyzowe koncepty o food trucki
Zdrowa Krowa chce w 2023 roku rozwijać franczyzę w postaci food trucków. Fot. Zdrowa Krowa/Facebook

Zdrowa Krowa rozszerza swoje franczyzowe koncepty o food trucki

Autor: Oprac. KG Data: 15 grudnia 2022 14:00

- Czy przyszły rok będzie w Zdrowej Krowie należał do food trucków? Taki mamy zamiar - informuje Robert Kuc, CEO i właściciel w Zdrowa Krowa Franczyza.

''Czy przyszły rok będzie w Zdrowej Krowie należał do food trucków? Taki mamy zamiar. Dlatego startujemy z oferta franczyzową skierowaną do osób, które chcą się rozwijać w ramach małej gastronomii'' - przekonuje Robert Kuc. 

Według niego zaletą działalności w formie food trucków jest mobilność tego biznesu oraz niższa kwota inwestycji. 

Obecnie pod marką Zdrowa Krowa można realizować trzy modele współpracy:

  • Zdrowa Krowa Slow Food Fast Restaurant - lokale blisko centrum, w okolicy biur oraz uczelni. Około 30-40 miejsc siedzących. Kuchnia amerykańska specjalizująca się w burgerach, stekach oraz sałatkach.
  • Smile&Wine by Zdrowa Krowa - Większe lokale na ponad 50 miejsc siedzących, w okolicy apartamentowców i biur. Możliwość organizacji imprez. Szerokie menu międzynarodowe z naciskiem na steki oraz duży wybór alkoholi, w tym najwyższej jakości win.
  • Zdrowa Krowa Street Slow Food - punkty mieszczące się w galeriach handlowych w strefie food court lub Food trucki. Szybka realizacja oraz menu dostosowane do jedzenia on-the-go. 

Czytaj też Zdrowa Krowa rusza od stycznia z ofertą dark kitchen

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz