×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Zlot food trucków w Koninie
fot. shutterstock

Zlot food trucków w Koninie

Autor: Propertynews Data: 27 sierpnia 2021 14:22

10-12 września na parkingu Galerii Nad Jeziorem w Koninie pojawią się food trucki z potrawami z różnych zakątków świata.

Zlot Foodtrucków w Koninie to znakomita okazja, by spróbować różnorodnych dań, deserów i napojów bez wyjeżdżania z kraju. Mobilne restauracje dają możliwość smakowania wśród wielu kuchni w jednym miejscu, dlatego jest to zdecydowanie najbardziej lubiany festiwal wygłodniałych fanów street foodu w Koninie.

Galeria nad Jeziorem zaprasza na wspólną, kulinarną podróż dookoła świata. Zapowiadają się trzy dni pełne niecodziennych doznań smakowych.

Dodatkowo najmłodsi uczestnicy Zlotu w piątek i sobotę będą mogli rozładować pokłady energii korzystając z dmuchanego robotycznego placu zabaw. 

- Mówi się, że nie ma bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia - coś w tym jest. Każdy Zlot Foodtrucków w naszej Galerii cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem mieszkańców Konina i okolic. Decyzja o kolejnej edycji była więc dla nas formalnością. Smaczne jedzenie, wyjątkowy klimat, relaks na świeżym powietrzu – to coś, co przyciąga. Mamy nadzieję, że wszyscy klienci miło spędzą tutaj czas i rozsmakują się w międzynarodowej kuchni – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

 

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz