×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Zlot Foodtrucków w Koninie
ZZlot Foodtrucków jako festiwal smacznego, różnorodnego jedzenia z niemal całego świata /fot. mat. pras.

Zlot Foodtrucków w Koninie

Autor: horecatrends.pl Data: 09 września 2021 13:17 | Aktualizacja: 09 września 2021 13:51

Kilkanaście wozów z jedzeniem z różnych zakątków świata przyjedzie na trzy dni do Konina gdzie odbędzie się kolejna edycja Zlotu Foodtrucków. Obecność potwierdziło kilkanaście firm.

Wśród wozów, które się pojawią nie zabraknie amerykańskich burgerów, frytek belgijskich, lemoniady molekularnej czy kawy. Będą przystawki, dania główne, napoje i słodkie desery.

Impreza w piątek i sobotę rozpocznie się o 11:00 i potrwa do 21:00, a w niedzielę będzie się odbywała w godz. 11:00 do 20:00. 

Uczestnicy Zlotu Foodtrucków

Dotychczas swoją obecność potwierdzili:  Pan Burger - amerykańskie burgery, Pan Fryta - frytki belgijski, Viva Mexico - tex mex, Shinsen Ramen, Czarros - hiszpańskie churrosy, Pulled Pork - szarpana wieprzowina, Smaki Puszczy – zapiekanki, Mr Łasuch – kurczaczki, Łasuch Cafe – kawa, Le mini - lemoniada molekularna, Raz ugryźć proszę – naleśniki, Piwo.

Dla najmłodszych w piątek i sobotę przygotowano dodatkową atrakcję – dmuchany, robotyczny plac zabaw.

- Zlot Foodtrucków jako festiwal smacznego, różnorodnego jedzenia z niemal całego świata to najbardziej popularny festiwal w naszym mieście. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. To nie tylko pyszne jedzenie na świeżym powietrzu, to również miłe chwile spędzone w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny, relaks i dobra zabawa – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz