Partnerzy portalu
12. edycja Slow Weekend już 7 i 8 grudnia

12. edycja Slow Weekend już 7 i 8 grudnia

Autor: horecatrends.pl Data: 21 listopada 2019 07:48

7 i 8 grudnia w postindustrialnych halach Mińska 65 na warszawskiej Pradze Południe odbędzie się 12. edycja Slow Weekend. Jak co roku, w drugi weekend grudnia, organizatorzy zapraszają na zakupy bez przedświątecznej gorączki. Wydarzeniu towarzyszy hasło #KupujLepszePrezenty.

Targi Slow Weekend to największe wydarzenie skupiające w jednym miejscu i w świątecznej atmosferze polskich projektantów, twórców oraz producentów tworzących w zgodzie z nurtem „slow”.

Na odwiedzających przestrzenie starej praskiej drukarni czekać będzie 300 wystawców z całej Polski i starannie wyselekcjonowane marki. Zgodne z zasadą #KupujLepszePrezenty będzie można tam znaleźć wyjątkowe podarki dla najbliższych: autorskie ubrania i akcesoria, unikalne wzornictwo, oryginalne rzemiosło, ekologiczne kosmetyki, a także artykuły dziecięce i dla zwierząt.

Przestrzeni targowej towarzyszyć będą dodatkowe aktywności. W wydzielonej sali odbędzie się świąteczny market spożywczy z livecookingiem i warsztatami kulinarnymi. Na kreatywnych czekają manualne warsztaty, na praktyków - usługi z faktorem „slow”, a na szukających prezentów „z duszą” - księgarnia i winylowy market. Aktywiści będą mogli wziąć udział w spotkaniach i rozmowach w studio Slow TV o odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji, a dla dzieci obejrzeć świąteczne bajki w kinie. Wszystkich właścicieli i miłośników psów i kotów zapraszamy do Strefy Zwierzaka organizowanej wraz z PupiLove.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz