×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
25 marca MAX Premium Burgers wyłączy światła w swoich restauracjach
25 marca MAX Premium Burgers wyłączy światła w swoich restauracjach / fot. materiały prasowe

25 marca MAX Premium Burgers wyłączy światła w swoich restauracjach

Autor: Jakub Szymanek Data: 22 marca 2023 14:27

W symbolicznym geście troski o przyszłość planety WWF każdego roku namawia do wyłączenia świateł. MAX Premium Burgers przyłącza się do akcji. 25 marca wszystkie restauracje wezmą udział w akcji poprzez częściowe wyłączenie światła. Dodatkowo w tym dniu wszyscy goście MAX będą mogli kupić zestawy z burgerami Holloumi Classic lub Plant Beef BBQ w specjalnej cenie.

Godzina dla Ziemi – małe kroki, wielki efekt

Godzina dla Ziemi, czyli akcja zapoczątkowana przez WWF ma na celu zwrócenie uwagi na działalność człowieka w obrębie klimatu. 25 marca od godziny 20:30 do 21:30 we wszystkich restauracjach MAX zdecydowano się na częściowe wyłączenie świateł.

Dodatkowo, goście w ten dzień mogą skorzystać z oferty promocyjnej na zestaw z Halloumi Classic i Plan Beef BBQ w cenie 19,00 zł. Oferta dostępna jest jedynie 25 marca, wyłącznie w aplikacji MAX Express, a znajdziemy ją w zakładce NA MAXA. Zamówienie można zrealizować na miejscu lub wziąć ze sobą na wynos, a aplikacja dostępna jest w Google Play lub App Store.

- Włączenie się jako organizacja do Dnia Ziemi jest dla nas ważnym wydarzeniem pod względem wyznawanych przez nas wartości. Mamy świadomość tego, jak ważna jest troska o środowisko. Dzięki wprowadzeniu tak szerokiej oferty wegetariańskiej, znacząco obniżyliśmy ślad węglowy i dajemy naszym gościom możliwość wyboru pomiędzy klasycznymi, mięsnymi opcjami, a roślinnymi. Opracowane przez nas Zielone Menu jest naszym największym sukcesem. Jesteśmy dumni z tego, że nasze burgery są pozytywne dla klimatu – mówi Jerzy Jakubiak, Head of Development MAX w Polsce. 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz