Partnerzy portalu
''25 produktów, które zmieniły polską kuchnię''. Tę książkę kucharską można zdobyć lub kupić Książka kucharska ''25 produktów, które zmieniły polską kuchnię''. Fot. Materiały prasowe

''25 produktów, które zmieniły polską kuchnię''. Tę książkę kucharską można zdobyć lub kupić

Autor: Oprac. KG Data: 06 października 2022 11:25

Selgros Cash & Carry wydał jubileuszową książkę kucharską z 25 produktami, które zmieniły polską kuchnię. 

Z okazji jubileuszu Selgros Cash & Carry eksperci Instytutu Kulinarnego Transgourmet oraz członkowie Narodowej Kadry Kucharzy, przygotowali receptury zawierające produkty, które szczególnie wpłynęły na dania serwowane w polskich domach.

25 produktów + sekretny składnik

 

Udowadniają, że dzisiaj rodzima kuchnia to nie tylko ziemniaki, grzyby czy kapusta, ale również nietypowe i odważne interpretacje dań. 

- Nasze przepisy to połączenie ponadczasowej tradycji z nowoczesnymi inspiracjami. Każdy z nas dodał do nich również sekretny składnik, który nadaje smaku wszystkim potrawom - wielką pasję do gotowania! - mówi Bartosz Peter, ekspert Instytutu Kulinarnego Transgourmet, jeden z autorów przepisów.

I dodaje: - Wszystkie składniki są dostępne w halach Selgros Cash & Carry i to dokładnie te produkty, z których sami korzystamy jako kucharze.

Ile kosztuje ''25 produktów, które zmieniły polską kuchnię''?

Należy przyjść do Selgros, zrobić 10 x zakupy za min. 100 zł i odebrać książkę kucharską za 1 grosz. Można też nabyć ją  w regularnej cenie 119 zł. Akcja trwa do  30  listopada we wszystkich halach Selgros Cash & Carry w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz