×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
277 000 zł trafiło do WOŚP dzięki wsparciu i aukcjom Lavazza. Za ile wylicytowano kultową kawiarkę?
Do wylicytowania był pakiet akcesoriów Lavazza, w którego skład wchodził m.in. kultowa kawiarka Lavazza Carmencita z grafiką przygotowaną specjalnie z okazji 31. Finału WOŚP. Fot. Materiały prasowe

277 000 zł trafiło do WOŚP dzięki wsparciu i aukcjom Lavazza. Za ile wylicytowano kultową kawiarkę?

Autor: Katarzyna Gubała Data: 20 lutego 2023 14:10

Lavazza, partner 31.Finału WOŚP przekazała na rzecz wsparcia diagnostyki sepsy darowiznę w wys. 250 000 zł. Sporą sumę zapewniły też ciekawe aukcje Lavazza. Można było wylicytować m.in. kultową kawiarką Carmencita z grafiką specjalnie zaprojektowaną z okazji 31. Finału, podpisaną przez Jurka Owsiaka

Na aukcje na rzecz WOŚP Lavazza wystawiła m.in.: kursy baristyczne
w warszawskim Centrum Treningowym Lavazza, ekskluzywny voucher do restauracji Nuta ambasadora marki Chefa Andrea Camastry oraz wyjątkowy pakiet akcesoriów Lavazza na czele z kultową kawiarką Carmencita z grafiką specjalnie zaprojektowaną z okazji 31. Finału, podpisaną przez Jurka Owsiaka. Licytacje właśnie dobiegły końca.

Jak sprawdziliśmy pakiet akcesoriów Lavazza, w którego skład wchodziła m.in. kultowa kawiarka Lavazza Carmencita został wylicytowany za 1150 zł.

Kwota zebrana na aukcjach wraz z datkami zebranymi przez sztab Lavazza przy pop up cafe to 16 809,29 zł. Doliczmy do tego darowiznę Lavazza w wysokości 250 000 zł. Łączna kwota wsparcia Lavazza dla 31. Finału WOŚP to 277 000 zł. 

Lavazza na 31. Finale WOŚP.

Oprócz tego zapewniła włoską kawę dla wszystkich uczestników, wolontariuszy oraz organizatorów Finału WOŚP, przygotowując specjalną kawiarnię typu pop-up cafe na warszawskim Placu Defilad, która cieszyła się niezwykłą popularnością przez cały finałowy dzień oraz specjalną strefę Lavazza w głównym studiu telewizyjnym WOŚP w Warszawie, a także przekazując kawę dla sztabów.

Dodatkowo, marka zorganizowała konkurs, którego uczestnicy mogli wesprzeć cel Finału, a jego zwycięzcy wraz z rodziną wzięli udział w Finale WOŚP w warszawskim studiu.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz