×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
5 lutego obchodzimy Światowy Dzień Nutelli
Od 2007 roku fani na całym świecie świętują Światowy Dzień Kremu Nutella / fot. materiały prasowe

5 lutego obchodzimy Światowy Dzień Nutelli

Autor: oprac. Jakub Szymanek Data: 05 lutego 2022 10:42

5 lutego miłośnicy kremu Nutella na całym świecie świętują Światowy Dzień Kremu Nutella. #WorldNutellaDay jest obchodzony od 2007 roku na całym świecie.

5 lutego miłośnicy kremu Nutella na całym świecie świętują wspólnie w mediach społecznościowych Światowy Dzień Kremu Nutella. Jak co roku dzielą się swoimi relacjami, przepisami i osobistymi historiami związanymi z kremem Nutella.

#WorldNutellaDay

Święto, zostało spontanicznie ustanowione w 2007 roku przez amerykańską blogerkę Sarę Rosso, która po powrocie z podróży do Włoch postanowiła zjednoczyć i zainspirować globalną społeczność fanów kremu Nutella do dzielenia się swoją pasją w mediach społecznościowych. Światowy Dzień Kremu Nutella błyskawicznie stał się globalnym fenomenem.

W Światowym Dniu Kremu Nutella zamiłowanie do naleśników z kremem Nutella jest również rozpowszechniane przez tzw. Naleśnikowych Artystów, czyli organizację Dancakes. Znani z realistycznych portretów na naleśnikach, Dancakes pokażą fanom kilka sposobów na wzbogacenie porannych naleśników o krem Nutella.  Z okazji święta, fani będą mogli spróbować swoich sił w tworzeniu artystycznych naleśników dzięki filmikom instruktażowym dostępnym na www.nutella.pl oraz na profilu IG Dr Dancake.

Dzisiaj fani kremu Nutella mogą dzielić się swoimi relacjami ze świętowania, używając hashtagu #WorldNutellaDay w mediach społecznościowych.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz