×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Akcja kulinarna Kolacja Miodem Płynąca dla pszczelarza, któremu celowo wytruto 2,5 mln pszczół
fot. unsplash.com

Akcja kulinarna Kolacja Miodem Płynąca dla pszczelarza, któremu celowo wytruto 2,5 mln pszczół

Autor: www.horecatrends.pl Data: 19 grudnia 2018 15:17

19 stycznia 2019 r. w Gdańsku odbędzie się charytatywna akcja kulinarna Kolacja Miodem Płynąca mająca pomóc Rafałowi Szeli, pszczelarzowi, któremu celowo wytruto 2,5 miliona pszczół, stanąć na nogi. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na odbudowę pasieki w podrzeszowskim Chmielniku oraz na zapowiadane przez Rafała działania edukacyjne.

Kolację Miodem Płynącą przygotują dla Państwa wybitni szefowie, których poza umiejętnościami i pasją cechuje również wyjątkowa empatia. Inicjatorem akcji jest Kuba Korczak, szef kuchni i organizator wydarzeń kulinarnych.

- Bez pszczół ludzka rzeczywistość nigdy nie będzie taka sama. Pszczoły dają nam dużo więcej niż się spodziewamy, nie oczekując absolutnie niczego w zamian. Dlatego podczas kolacji opowiemy również o ich pasjonującym życiu, zwyczajach i codziennej ciężkiej pracy, z której czerpiemy każdego dnia – mówi Rafał Szela, pszczelarz.

Kolacja Miodem Płynąca odbędzie się 19 stycznia 2019 o godzinie 18:00 w Hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, przy ul. Lektykarskiej 4 w Gdańsku.

Szefowie zabiorą gości  6-cio daniową podróż, której towarzyszyć będzie degustacja i winna opowieść Izy Kamińskiej specjalistki od szkoleń i autorskich degustacji wina.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy wykupić zaproszenie-cegiełkę, której cena wywoławcza wynosi 180 złotych od osoby. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na odbudowę Pasieki Rafała Szeli, edukację i pomoc innym pszczelarzom w podobnych sytuacjach. Liczba miejsc na kolację jest ograniczona. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz