Partnerzy portalu
Akcja WEEKEND ZA PÓŁ CENY dwa razy w listopadzie Z weekendu za pół ceny można skorzystać aż dwa razy w listopadzie 2022 r. Fot. Materiały prasowe

Akcja WEEKEND ZA PÓŁ CENY dwa razy w listopadzie

Autor: KG/horecatrends Data: 05 listopada 2022 12:10

Weekend za pół ceny w tym roku dotyczy aż dwóch weekendów listopada: 18-20 oraz 25-27. Czekają specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na dwa weekendy listopada 18-20 oraz 25-27 listopada 2022 r.

Gdzie znaleźć oferty promocyjne Weekend za pół ceny?

Na stronie internetowej polskazobaczwiecej.pl, w zakładce „Znajdź ofertę” znajduje się lista partnerów projektu, wraz z wyszukiwarką oraz mapą z umiejscowionymi obiektami. Sprzedaż ofert rozpoczęła się w II połowie października.

Czy promocyjne oferty można realizować tylko w weekendy 18-20 oraz 25-27 listopada?

Nie tylko - informują organizatorzy akcji. Niektórzy partnerzy projektu oferują promocyjne weekendy w innym terminie. Wszystkie informacje związane z realizacją ofert promocyjnych, w tym terminy, znajdują się na stronach partnerów projektu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz