×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Amaro wchodzi do Lidla z kolekcją garnków i noży. Ile kosztują?
Gwiazdowy szef kuchni zapowiedział pojawienie się w Lidlu jego kolekcji akcesoriów kuchennych. Fot. Wojciech Modest Amaro/Instagram

Amaro wchodzi do Lidla z kolekcją garnków i noży. Ile kosztują?

Autor: PTWP - horecatrends.pl Data: 17 marca 2023 08:35

Szef kuchni Wojciech Modest Amaro poinformował, że w Lidlu pojawi się jego kolekcja kuchennych sprzętów Masterpro by Modest Amaro.

Jak podał chef Amaro w swoich social mediach 17 marca, kolekcja będzie dostępna w Lidla od 18 marca i zawiera wszystko, aby ‘’ugotować aromatyczny i smaczny posiłek’’.

Wojciech Modest Amaro dodał, że pod marką Masterpro by Modest Amaro dostępne będą patelnie, garnki, miksery ręczne i noże.

Z ofertą Amaro można się już zapoznać na stronie internetowej Lidla. W kolekcji oprócz wspomnianych patelni, garnków, mikserów czy noży znajdują się również elektryczny młynek do soli i pieprzu oraz deska bambusowa. To te akcesoria są najtańsze w kolekcji Amaro - kosztują odpowiednio 39,99 zł i 49,99 zł.

Najdroższym elementem kolekcji jest Masterpro garnek z pokrywką o średnicy 28 cm. Kosztuje 159 zł. Najtańsza patelnia to wydatek 39,99 zł, najdroższa 149 zł.

Ile restauracji ma Amaro? Co z kolacjami na Farmie?

Wojciech Modest Amaro w pierwszym kwartale 2023 roku nie prowadzi żadnej restauracji. Znany szef kuchni w II połowie 2022 r. zapowiedział organizację kulinarnych wydarzeń do należącej do niego Forgotten Fields Farm. Pojawia się też jako chef kuchni na wydarzeniach specjalnych w topowych restauracjach.

Czytaj więcej Czy chef Amaro ma restaurację?

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Magda

    Wojciech Modest Amaro? nie znam randoma