Partnerzy portalu
Ananas Pinkglow - luksusowy różowy ananas Ananas Pinkglow - to luksusowy ananas o różowym miąższu/ fot.www.pinkglowpineapple.com

Ananas Pinkglow - luksusowy różowy ananas

Autor: www.freshplaza.com/www.pinkglowpineapple.com Data: 16 października 2020 09:05

Del Monte Fresh Produce NA, Inc. ogłosiła wprowadzenie na rynek różowego ananasa. Ananas Pinkglow ™ to zdaniem firmy produkt ekskluzywny i luksusowy.

Ananas Pinkglow ™ to nowatorski ananas z różowym wnętrzem wyhodowany przez Del Monte Fresh Producee. Owoc okazał się bardziej soczysty i słodszy niż tradycyjny ananas. Dzięki smakowi ananas Pinkglow ™ wyróżnia się nutami cukierkowego aromatu. Dostępny jest w sprzedaży od 12 października 2020 r. i  można go kupić wyłącznie online.

- Ananas Pinkglow ™ to produkt, z którego jesteśmy niesamowicie dumni - nie tylko ze względu na jego piękny kolor i pyszny smak, ale także ze względu na troskę, jaką włożono w jego uprawę i wypuszczanie na rynek, a także ze względu na zrównoważoną metodę, którą stworzyliśmy nowe różowe ananasy  - mówi Pablo Rivero, wiceprezes ds. marketingu w Ameryce Północnej, Fresh Del Monte,

Ananasy Pinkglow wyhodowane zostały na farmie w Kostaryce, ich produkcja zajmuje do 24 miesięcy a ich zbiór odbywa się ręcznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Wombat

    To jest ananas na miarę naszych potrzeb i czasów. Idealne wyczucie