×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Andrea Camastra prelegentem Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2023
Szef kuchni NUTA Restaurant, Andrea Camastra/fot. materiały prasowe

Andrea Camastra prelegentem Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2023

Autor: Magdalena Brzózka Opublikowano: 15 września 2023 07:59

Szef kuchni NUTA Restaurant, Andrea Camastra, potwierdził swój udział na XVI edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Zapraszamy na wydarzenie 6-7 listopada!

  • W czerwcu 2023 r., po 13 miesiącach funkcjonowania NUTA, pod batutą Chefa Andrei Camastry, jako jedyna restauracja w Warszawie (i jedna z trzech w Polsce) zdobyła kulinarnego „Oskara” czyli 1 Gwiazdkę prestiżowego Przewodnika Michelin.
  • Andrea Camastra weźmie aktywny udział w XVI edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu.
  • Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie i zapoznanie się z agendą.

Andrea Camastra prelegentem Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2023

Andrea Camastra, chef Nuty - czyli restauracji wyróżnionej Gwiazdką prestiżowego Przewodnika Michelin, weźmie udział w panelu HORECATRENDS TALKS: Wszystkie twarze gastronomii, w ramach Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2023. Debata odbędzie się drugiego dnia FRSiH, 7 listopada, i potrwa w godzinach 9.30 - 11.00. 

ZOBACZ AGENDĘ XVI FRSIH

NUTA, pod batutą Chefa Andrei Camastry, jako jedyna restauracja w Warszawie zdobyła kulinarnego „Oskara” czyli 1 Gwiazdkę prestiżowego Przewodnika Michelin.

''W NUCIE odkrywa się piękno słowiańskiej kuchni, postrzegając ją na nowo z perspektywy włoskiego artysty'' - czytamy w komunikacie prasowym informującym o sukcesie Andrea Camastra. 

Chef NUTA przyznaje, że kocha Polskę i Polaków i dlatego niezwykle się cieszy, że może przyczyniać się do promowania  polskiego jedzenia na świecie.

Andrea Camastra prelegentem Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2023

- Uważam, że jest ono naprawdę wyśmienite i absolutnie warte wielkich wyróżnień. Polacy muszą jedynie bardziej uwierzyć w siebie, mocniej doceniać swojskie smaki. Jakość polskich produktów to jeden z największych skarbów tego kraju i powinno to być naszym znakiem rozpoznawczym. Ja w tym pomagam i dobrze mi z tym! Razem jesteśmy najlepsi! Jestem Andrzej, z Polski - dodaje z dumą Andrea Camastra.  

ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU 2023 

Forum Rynku Spożywczego i Handlu. SAVE THE DATA - 6/7 listopada 2023

TRENDS TALKS! – to główne hasło tegorocznej edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Czeka nas wspólny dialog o najważniejszych zagadnieniach, wyzwaniach i trendach w branży. Jakie tematy wzbudzą najgorętszą dyskusję podczas aż 18 sesji tematycznych? Tegoroczna agenda powstawała we współpracy z partnerami i w modelu partycypacyjnym, stąd będziemy rozmawiać o tym, co naprawdę interesuje branżę. 

Zakres tematyczny Forum obejmuje m.in.: scenariusze przyszłości dotyczące wpływu sztucznej inteligencji, zmian klimatycznych i regulacji prawnych na biznes spożywczy, handlowy i HoReCa. Zmierzymy się z pytaniami o ESG, GOZ, dobrostan, rynek pracy, automatyzację, cyfryzację, konsolidację, eksport, żywność roślinną, a także oczekiwania konsumenta 2030, zdigitalizowaną przyszłość handlu oraz branży HoReCa.

Forum stwarza okazję do otwartej wymiany myśli i inspiracji, bo od lat gromadzi wizjonerów i ekspertów, ale także praktyków, którzy długofalowe tendencje umieją sprowadzić do konkretów dotyczących produktu, opakowania, logistyki, ceny i smaku.

Forum było i jest nie tylko wspólną przestrzenią do wymiany myśli. Ważnym obszarem jest dla nas sieciowanie liderów, ekspertów i osób opiniotwórczych, by w przyszłości działali wspólnie i wzajemnie się inspirowali. Co roku spotykamy się także, by ułatwić networking, budować partnerstwa biznesowe i cenne relacje międzyludzkie. To także okazja do rozmów z naszymi redaktorami i dziennikarzami, którzy przez cały rok w portalach branżowych i na łamach czasopism komentują i relacjonują najważniejsze zagadnienia branży FMCG. Spotkajmy się, by wspólnie porozmawiać o tym, co wpływa na naszą teraźniejszość i pomoże zbudować lepszą przyszłość dla branży spożywczej, handlu i konsumentów. Stańmy się dla siebie wzajemną inspiracją!

ANDREA CAMASTRA POJAWI SIĘ NA FRSIH 2023

Idealny produkt dla HoReCa istnieje. Czekamy na zgłoszenia w plebiscycie!

Produkt HoReCaTrends - to jedna z kategorii w plebiscycie Dobry Produkt 2023. Na zgłoszenia czekamy do 22 września.

W plebiscycie Dobry Produkt nagradzamy innowacyjne, tradycyjne, wysokiej jakości produkty. Sprawdź tegoroczne kategorie konkursowe i pośpiesz się ze zgłoszeniem, na które czekamy do 22 września.

Zapraszamy do BEZPŁATNEGO udziału w plebiscycie Dobry Produkt 2023, którego organizatorem jest Grupa PTWP, wydawca serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl.

Uroczyste wręczenie certyfikatów odbędzie się podczas uroczystej Gali 6 listopada w ramach Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Poszukujemy produktów spożywczych, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną oraz regionalną recepturą i są przeznaczone na rynek detaliczny oraz HoReCa.

Zgłoś to, co na polskim rynku jest unikatowe, tworzone z pasją przez ludzi stawiających na doskonałość smaku i dbających o kulinarne gusta. 

Wystarczy wypełnić formularz online.

Certyfikaty przyznane zostaną w 5 kategoriach:

- Produkt wysokiej jakości
- Produkt marki własnej > nowa kategoria!
- Innowacyjny produkt
- Produkt tradycyjny i regionalny
- Produkt HoReCaTrends.

Certyfikat Dobry Produkt 2023 - jury

Wyboru 15 nagrodzonych firm i produktów dokonuje co roku grono uznanych ekspertów, szefów kuchni, influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną. Niezależnie, spośród nagrodzonych produktów, internauci dokonają wyboru swojego faworyta, któremu przyznany zostanie "Certyfikat Dobry Produkt – wybór Internautów". 

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie. 


 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz