Partnerzy portalu
Ania Starmach z programem kulinarnym na Youtubie Ania Starmach wspólnie z Purella Superfoods rozpoczęła program kulinarny Superfoody na co dzień.

Ania Starmach z programem kulinarnym na Youtubie

Autor: horecatrends.pl Data: 11 marca 2020 12:07

Ania Starmach wspólnie z Purella Superfoods rozpoczęła na Youtubie program kulinarny Superfoody na co dzień.

"Superfoody na co dzień" to program kulinarny, który Ania Starmach wspólnie z Purella Superfoods planowali od dawna.

W ramach pierwszej serii zostało nagranych 9. odcinków, dedykowanych zdrowemu i łatwemu gotowaniu.

- Gotować prosto, smacznie i zdrowo to moja filozofia, w którą wierzę i którą chętnie promuję. Dzięki serialowi "Superfoody na co dzień" pokażę, jak w łatwy sposób włączyć składniki o najwyższych wartościach odżywczych do naszej codziennej diety. To banalnie proste, a tak dużo zdrowia za tym idzie - mówi Ania Starmach.

- W tym projekcie jak nigdzie indziej mogłam się spełnić kulinarnie - nie zabrakło tu zdrowych i pysznych prostych posiłków, które bardzo często przygotowuję sama w domu i które nie raz były miłą niespodzianką zarówno dla mojej rodziny, jak i gości"

Program Superfoody na co dzień był kręcony pod koniec stycznia w Warszawie. Każdy odcinek trwa nie dłużej niż 5 minut, a Ani Starmach towarzyszy wyjątkowy super bohater w postaci składnika Superfood oraz niemniej wyjątkowy gość specjalny.

- Chcemy edukować i pokazywać widzom, czym są Superfoody, jak wykorzystać ich moc w kuchni do codziennego gotowania, przyrządzając proste i smaczne dania z ich dodatkiem. Chcemy zachęcić widzów do eksperymentowania, bawienia się w kuchni nowymi, czasem egzotycznymi składnikami, które wzbogacają dietę, będąc jednocześnie bombami witamin i minerałów, których zawierają kilkakrotnie więcej niż inne produkty - mówi Ania Starmach.

Do projektu zaproszono także gości specjalnych, którzy będą towarzyszyć Ani w kuchni. W wybranych odcinkach wystąpią: Grzesiek Zawierucha – ostatni zwycięzca Masterchef (wolę: zwycięzca ostatniej edycji MasterChef), Zosia Zborowska-Wrona – blogerka, influencerka, Paulinka Foremny, zwyciężczyni Masterchef Junior oraz Kamil Pawelski, znany bloger, występujący pod pseudonimem Eksluzywny Menel.

Projekt wystartował 2 marca na kanale Purella Superfoody na co dzień, a począwszy od 9 marca, co poniedziałek, będą miały premierę kolejne odcinki serialu Ani Starmach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz