×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Aukcje WOŚP: Kolacje z Palikotem, Jakubiakiem, Moranem, Camastrą i Okrasą
Biorąc udział w aukcjach na rzecz WOŚP można wylicytować kolacje przygotowane przez gastroosobowości czy wizytę na planie MasterChef. Fot. Allegro

Aukcje WOŚP: Kolacje z Palikotem, Jakubiakiem, Moranem, Camastrą i Okrasą

Autor: Katarzyna Gubała Data: 25 stycznia 2023 08:45

Pośród aukcji na rzecz 31. Finału WOŚP można znaleźć wydarzenia związane z gastronomią, w tym kolacje z Januszem Palikotem, Tomkiem Jakubiakiem czy Karolem Okrasą i wiele innych kulinarnych atrakcji.

Michel Moran - kolacja w jego restauracji MaMaison

Michel Moran oferuje kolację degustacyjną przygotowana przez niego w jego rodzinnej restauracji MaMaison.

„Na aukcję wystawiam kolację degustacyjną dla 4 osób, którą przygotuję i podam osobiście w mojej restauracji MaMaison w Laskach koło Warszawy. Oprócz czasu na rozkosz dla podniebienia, będzie także czas na chwilę rozmowy”.

Michel Moran - aukcja na WOŚP.

Czytaj więcej Michel Moran - aukcja WOŚP

Katarzyna Bosacka i Kolacje Gombrowiczowskie

Katarzyna Bosacka, dziennikarka i edukatorka wystawiła na aukcję na rzecz WOŚP cztery wydarzenia o nazwie Kolacja Gombrowiczowska dla 4 osób. Kolacje odbędą się w muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli koło Radomia.

Dania przygotują szefowie kuchni znakomitych radomskich restauracji: Casa Verde, Czas na chleb, Hotel Rubin i Teatralna. Wieczór poprowadzi pomysłodawczyni kolacji - dziennikarka Katarzyna Bosacka. O pisarzu, jego życiu, upodobaniach i rodzinie opowiedzą specjaliści z Muzeum Gombrowicza we Wsoli. Alkohole dobierze senator Marcin Bosacki.

Czytaj więcej Katarzyna Bosacka: Kolacja Gombrowiczowska

Karol Okrasa - kolacja w Platter by Karol Okrasa

LIDL zaoferował na rzecz WOŚP Kolację w restauracji Platter by Karol Okrasa.

 

Karol Okrasa.

Czytaj więcej Kolacja w restauracji Platter by Karol Okrasa

Kolacja z bohaterami filmu ''Johnny''

Aktor Piotr Trojan oraz szef kuchni Patryk Galewski - bohaterzy filmu "Johnny" zapraszają na kolację do restauracji Kutter na Helu. 

Restauracja Kutter to miejsce, gdzie pierwszy raz spotkali się Patryk z Piotrem. Patryk Galewski jest tu szefem kuchni i szkolił Piotra przed wejściem na plan filmu "Johnny".

Piotr Trojan i Patryk Galewski aukcja dla WOŚP.

Czytaj więcej Piotr Trojan i Patryk Galewski: wspólna kolacja

Tomek Jakubiak - Kolacja z Gastro Paczką i Tomkiem Jakubiakiem

''#wPaczceRaźniej pomagać! Doskonale wie o tym SuperChef Gastro Paczki - Tomasz Jakubiak, dlatego w tym roku w imieniu Gastro Paczki wystawiamy na licytację kolację dla dwóch osób właśnie z nim!'' - czytamy w opisie aukcji. 

Kolacja odbędzie się w Trójmieście. ''Wybierzemy przytulne miejsce, w którym będziecie mogli swobodnie gotować, jeść i rozmawiać. Co będziemy jeść? Obłędne specjały SuperChefa Gastro Paczki. Tomek na pewno ugotuje Wam coś pysznego!''. 

Tomek Jakubiak.

Czytaj więcej Kolacja z Gastro Paczką i Tomkiem Jakubiakiem aukcja WOŚP

Kolacja z Januszem Palikotem na jeziorze Jaczno i lot balonem

''Jaczno - pokażę Ci malownicze krajobrazy Suwalszczyzny. Nasza kolacja odbędzie się na jeziorze Jaczno, na które wypłyniemy specjalnie zbudowaną tratwą. Tam podejmę Cię fantastycznym jedzeniem, doskonale dobranym alkoholem i przyjazną rozmową. W ramach spotkania zaoferuję Ci też przelot balonem nad okolicą, by pokazać uroki krajobrazu i wypić aperitif w wyjątkowych okolicznościach przyrody'' - zachęca Janusz Palikot.

Kolacja z Januszem Palikotem.

Czytaj więcej Zaproszenie na kolację z Januszem Palikotem na jeziorze Jaczno wraz z przelotem balonem dla 2 osób

Warsztaty kulinarne z Karolem Okrasą i nocleg w hotelu InterContinental

Hotel InterContinental Warszawa wystawił na aukcję na rzecz WOŚP indywidualne warsztaty kulinarne z Karolem Okrasą w Restauracji Platter by Karol Okrasa oraz pobyt (1 noc) w apartamencie Senior Suite z widokiem na panoramę Warszawy.

Warsztaty kulinarne z Karolem Okrasą.

Czytaj więcej Warsztaty kulinarne z K. Okrasą i nocleg w hotelu InterContinental

Kolacja fine dining od chefa Andrea Camastra w restauracji Nuta

Kolacja dla 2 osób w kameralnej atmosferze Nuty od zdobywcy Gwiazdki Michelin.

''Gościom zostanie wyserwowane podczas kolacji Menu Maestro. Kolacja rozpocznie się selekcją przekąsek w dwóch odsłonach – polskiej i włoskiej. Następnie podamy staranną selekcję wypiekanego na miejscu pieczywa. Na główną kolację składa się 8 dań w formule fine dining będących nowoczesną odsłoną kuchni polskiej. Wieczór wieńczy idealne panettone oraz urocze petit fours'' - czytamy w opisie aukcji. 

Andrea Camastra.

Czytaj więcej Kolacja fine dining od mistrza Camastry w Nucie

Kolacja dla dwojga z szefem Przemkiem Błaszczykiem

''Kochani, kolejny rok WOŚP gra, ja gotuje (oby do końca świata i jeden dzień dłużej). Kolejny raz jest opcja wylicytowania przez Was degustacji dla dwojga. Przyjdę, przyjadę, ugotuję, a może to Wy przyjdziecie do mnie? Zapewniam produkty dla dwóch osób na 5-daniowe menu degustacyjne'' - pisze szef kuchni Przemek Błaszczyk. 

Przemek Błaszczyk.

Czytaj więcej Kolacja dla dwojga z szefem Przemkiem Błaszczykiem

Wizyta na planie MasterChef

Zwycięzca licytacji będzie miał możliwość spędzenia jednego dnia na planie zdjęciowym programu, podczas którego będzie miał okazję spotkać się z jurorami: Magdą Gessler, Anną Starmach oraz Michelem Moran.

Wizyta na planie MasterChef.

Czytaj więcej Wizyta na planie MasterChef

Włoska kolacja z reporterem Dzień Dobry TVN Piotrem Wojtasikiem

Kolacja z Piotrem Wojtasikiem odbędzie się we włoskim bistro na warszawskim Mokotowie - Tutto Bene Italian Bistro przy ul. Kazimierzowskiej. ''Dobra pasta i i tiramisu gwarantowane :)''. 

Piotr Wojtasik.

Czytaj więcej Piotr Wojtasik: Włoska kolacja z reporterem DDTVN

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz