×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Aukcje WOŚP: Pasi Uczta, warsztaty z Jakubiakiem, grill z 5 kg polskiego antrykotu
Tomasz Jakubiak przeznaczył na aukcje WOŚP warsztaty kulinarne dla całej rodziny, a nawet dla ''dwóch czy trzech rodzin, jeśli się razem zrzucicie!''. Fot. Tomasz Jakubiak/Facebook

Aukcje WOŚP: Pasi Uczta, warsztaty z Jakubiakiem, grill z 5 kg polskiego antrykotu

Autor: Katarzyna Gubała Data: 25 stycznia 2022 20:00 | Aktualizacja: 27 stycznia 2022 10:32

Warsztaty kulinarne lub kolacja z Tomaszem Jakubiakiem, grill z 5 kg polskiego antrykotu od Butchery&Wine, kolacja japońska z posłanką Barbarą Nowacką a może turecka z reportażystą Witoldem Szabłowskim - ''gastronomiczne'' aukcje na rzecz WOŚP mocno zaostrzają apetyt na pomaganie.

Kulinarne aukcje WOŚP

Tomasz Jakubiak na aukcje na rzecz WOŚP wystawił warsztaty kulinarne, ale ''nie dla jednej czy dwóch osób, a całej rodziny, a nawet dwóch czy trzech rodzin, jeśli się razem zrzucicie!''. Wyjściową ceną warsztatów było 5 tys. zł. We wtorek (25 stycznia) suma licytacji przekroczyła 12 tys. zł. Licytacja trwa do 5 lutego.

Na licytacjach WOŚP można również wygrać kolację z Tomaszem Jakubiakiem. Aukcja, która nosi tytuł ''Kolacja z jurorem MasterChef Junior Tomaszem Jakubiakiem'' na 25 stycznia osiągnęła 2750 zł.

Butchery&Wine wystawiła na aukcję grill z 5 kg polskiego antrykotu. Zapewni też wizytę Kamila Wojtasiaka, Mistrza Polski Sommelierów.

Czytaj więcej: Aukcje WOŚP: Grill i 5 kg najlepszego polskiego mięsa od Butchery&Wine

Szef Przemek Błaszczyk oferuje kolację dla dwojga. Składać się będzie na nią menu degustacyjne na 5 dań. ''Może będziecie mieli ochotę na wspólne gotowanie? Oczywiście jak zawsze pokrywam koszty produktów i dojazdu do Was w promieniu 25 km z centrum Katowic'' - pisze Przemek Błaszczyk.

Swoją aukcję na rzecz WOŚP ma również nowy MasterChef Maciej Regulski. Przedmiotem aukcji są warsztaty kulinarne ''Zagłębiowska kuchnia i wariacje na temat''. 

Czytaj więcej: Nowy MasterChef wystawił na rzecz WOŚP warsztaty kulinarne. Poprowadzi je z prezydentem

Turecka uczta to przedmiot aukcji Witolda Szabłowskiego. Pisarz i reportażysta przez dwa lata mieszkał w Turcji i zna się na tym kraju - i jego kuchni - jak mało kto. By wesprzeć WOŚP Szabłowski zabierze osobę (lub parę), która wygra licytację, na mały tour po tureckich restauracjach stolicy. Skończy się deserem - i niespodzianką.

Pasibus wystawił na licytację food trucka i 100 burgerów oraz osobno Pasi Ucztę dla zwycięzcy aukcji i jego trzech znajomych.

Czytaj też: 100 burgerów, rok jedzenia, kolacja jak z Sienkiewicza - najsmaczniejsze aukcje WOŚP

Przedmiotem akcji jest również kolacja z Katarzyną Figurą w ARCO by Paco Pérez w Gdańsku.

Można też wylicytować kolację w ARCO z gitarzystą i producentem muzycznym  Grzegorzem Skawińskim. 

Barbara Nowacka do licytacji wyjścia dla 2 osób na kolację z nią do restauracji japońskiej w Gdyni lub w Warszawie. ''Japonia - gdyż jestem przewodniczącą Polsko-Japońskiej Grupy Parlamentarnej. Ale w planie rozmowy o Polsce i o świecie'' - pisze posłanka Nowacka.

Barbara Nowacka.PNG

 

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz