Partnerzy portalu
Basia Starecka zaprasza na mlaszczące kulinarne słuchowisko Barbara Starecka zaprasza na mlaszczące kulinarne słuchowisko; fot. mat. pras

Basia Starecka zaprasza na mlaszczące kulinarne słuchowisko

Autor: Anna Wrona Data: 25 listopada 2022 12:50

Barbara Starecka stworzyła nowy podcast „Z Pełnymi Ustami" - mlaszczące kulinarne słuchowisko. W każdy niedzielny poranek można posłuchać rozmów z zaproszonymi gośćmi.

Basia Starecka - podcast „Z Pełnymi Ustami"

Bohaterami podcastu są smakosze różnych profesji. Wśród dotychczasowych gości znaleźli się m.in. piosenkarka Katarzyna Nosowska, terapeutka Marta Niedźwiecka, pisarka Anna Dziewit Meller i raper Piotr Więcławski „Vienio". Największą grupę słuchaczy stanowią kobiety w wieku 28-34 lat. 

Podcast od czasu premiery znalazł się na dwunastym miejscu najpopularniejszych w Polsce wg rankingu Spotify, a Starecka za stworzenie programu pobudzającego apetyt na życie została nominowana do nagrody „Kobieta Roku" magazynu Glamour. W listopadzie 2022 roku dziennikarka pojawiła się na okładce magazynu Wysokie Obcasy, która promowała rozmowę z nią na temat kulis powstania słuchowiska.

– Od wielu lat piszę o jedzeniu i podróżuję po świecie, eksplorując jego zróżnicowaną kuchnię. To jest mój sprawdzony przepis nie tylko na zaspokojenie ciekawości, lecz także na budowanie relacji z ludźmi. Dlatego moich gości zapraszam do wspólnego stołu, by kęs za kęsem delektować się spotkaniem i uważnie rozsmakować w teraźniejszości. Dlaczego przy deserach? Bo są dla mnie symbolem małej przyjemności na którą każdy może sobie pozwolić. Nawet w najtrudniejszych czasach. Dosłownie i w przenośni – tłumaczy Starecka.

Promocję podcastu wspiera kampania outdoorowa Warexpo. Wykorzystano spektakularną przestrzeń Led Space w przejściu podziemnym na stacji metra Świętokrzyska oraz nośniki typu Smart Citylight zlokalizowane przy ul. Chmielnej i na Krakowskim Przedmieściu. W miejscach, z których korzysta potencjalna grupa docelowa słuchaczy podcastu. Dodatkowo na nośnikach znajdujących się na deptaku przy ulicy Chmielnej na użytkowników czeka niestandardowa i interaktywna zabawa. Za pomocą specjalnego guzika na obudowie nośnika odbiorcy mogą wylosować swój ulubiony deser.

Na ekranach znalazły się zdjęcia promujące podcast autorstwa Rafała Meszki. Za ich koncept kreatywny odpowiada Małgorzata Białobrzycka.

Podcastu „Z Pełnymi Ustami" można słuchać na Spotify, Tidal, Apple Podcasts, Google, Amazon i Anchor. Jego oprawę graficzną opracowała Katarzyna Dziedzic, a nagrania realizuje Artboyz Studios.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz