×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Będzie film fabularny o Magdzie Gessler. Kanwą scenariusza książka restauratorki
Autobiograficzna książka ''Magda'' ukazała się w czerwcu 2021 r. Fot. Magda Gessler/Facebook

Będzie film fabularny o Magdzie Gessler. Kanwą scenariusza książka restauratorki

Autor: Oprac. KG Data: 27 czerwca 2022 09:15 | Aktualizacja: 27 czerwca 2022 09:17

Powstaje film fabularny o życiu Magdy Gessler. Podstawą scenariusza jest autobiograficzna książka restauratorki pt. ''Magda''.

Podczas konferencji magazynu "Forbes Women Polska" Magda Gessler potwierdziła, że bierze udział w pracach nad filmem opowiadającym o jej życiu - podaje serwis Wirtualnemedia.pl.

Kanwą scenariusza filmu o restauratorce będzie jej autobiograficzna książka ''Magda'', która ukazała się w czerwcu 2021 r. 

''Magda" to fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas nieznana historia, z której dowiadujemy się jak długą i krętą drogę musiała przejść bohaterka, aby być tu, gdzie jest obecnie. Autorzy zabierają czytelnika w niezwykle emocjonalną podróż, gdzie szczęście miesza się samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy co okrutny - pisał wydawca książki. 

Według nieoficjalnych informacji pozyskanych przez wirtualnemedia.pl, Magda Gessler uczestniczy w pracach nad scenariuszem. Ma być też jedną z reżyserek produkcji. 

68-letnia Magda Gessler od 2010 r. prowadzi popularny program ''Kuchenne Rewolucje'', a od 2012 r. jest też jurorem w programie MasterChef Polska. 

Czytaj też Magda Gessler szuka kucharzy do Fukiera: U mnie nie ma rewolucji, ale jest ewolucja

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz